Newsy Paweł Musiolik
27.01.2017 12:57
| PS4 |
Don't Starve trafi do pudełek jeszcze w tym roku
Don't Starve Mega Pack w bazie gier
Don't Starve trafi do pudełek jeszcze w tym roku

Don't Starve to jeden z najpopularniejszych tytułów niezależnych, który święcił sukcesy zarówno na PC-tach, jak i na konsolach. Tytuł Klei Entertainment doczekał się dodatku Shipwrecked, który zabierał nas na bezludną wyspę oraz Don't Starve Together, które dodawało opcję kooperacji.

505 Games zwęszyło okazję w wydaniu Don't Starve w pudełku razem z wszystkimi dodatkami z racji ciągle rosnącej popularności kolekcjonowania pudełkowych gier na konsolach Sony. Dlatego też w drugim kwartale tego roku (okres kwiecień-czerwiec) pojawi się Don't Starve Mega Pack - pudełkowe wydanie gry, które wyceniono na €29,99, co powinno dać nam mniej więcej kwotę 129-139 złotych. Jaka będzie zawartość zestawu?

Don't Starve Together - recenzja gry

Oczywiście podstawową wersję Don't Starve - hitowej produkcji Klei opartej na przetrwaniu w środowisku, gdzie wszystko może nas zabić. Dodatek Don't Starve: Reign of Giants, który wprowadza nowych bohaterów grywalnych, dodaje nowe lokacje oraz tytułowych Gigantów. Razem z tym dodatkiem gra rozszerza się także o nowe wynalazki i zasoby do zebrania.

Kolejnym elementem zestawu jest Don't Starve: Shipwrecked, dodatek kompletnie nastawiony na solową rozgrywkę. Nasz bohater ląduje na tajemniczej wyspie będącej częścią archipelagu. Samodzielny dodatek dodaje więc zupełnie nowy klimat, lokacje, przeciwników, zasoby i sposoby rozgrywki. Ostatnią częścią jest oczywiście Don't Starve Together, które wprowadza do bazowej gry opcję kooperacji przez sieć. Do tego 505 Games wraz z Klei Entertainment dorzuca dwa dynamiczne motywy dla PS4.

Don't Starve Mega Pack - zwiastun

505 Games Don Don't Starve Mega Pack klei entertainment
Źródło: Informacja prasowa