Newsy Paweł Musiolik
02.02.2017 14:08
| PS4 |
Wreszcie ustawimy własne tapety na PS4
Wreszcie ustawimy własne tapety na PS4

Aktualizacja 4.50 dla PS4 wkrótce wejdzie w fazę testów i osoby, które zapisały się do nich otrzymać na dniach powinny kody na pobranie nowej wersji sytemu. Sony co prawda nie ujawniało dokładnych zmian, ale udało nam się ustalić, że najbardziej zbędna rzecz o którą proszą gracze się pojawi.

Przy każdej aktualizacji systemu PS4 pojawiało się mnóstwo głosów, że mimo zmiany motywów, konsola nie pozwala nam na dowolną zmianę tapety. I mimo, że osobiście uważam to za najbardziej zbędną opcję w konsoli do gier, to jednak ciężko nie odnieść wrażenia, że dla wielu to sprawa życia i śmierci. Sony postanowiło więc narzekań wysłuchać.

Jak udało nam się ustalić, jedną z nowości w aktualizacji PS4 do wersji 4.50 będzie opcja ustawienia własnych tapet.  Ustawienie tapety będziemy mogli wykonać wyłącznie z galerii zrzutów, które mamy na  dysku konsoli. Jednak będzie można łatwo obejść to ograniczenie. Wystarczy, że w przeglądarce otworzycie dowolny przez was wybrany obrazek, włączycie opcję pełnego ekranu w przeglądarce i po prostu zrobicie zrzut ekranu.

Czekamy na kolejne, poważniejsze i bardziej przydatne nowości. I radość osób, którym tak bardzo brakowało własnych tapet.

aktualizacja playstation 4 ps4