Newsy Radek Herda
15.02.2017 19:26
| PS4 |
StarBlood Arena zakręci nam w głowach już w kwietniu
StarBlood Arena w bazie gier
StarBlood Arena zakręci nam w głowach już w kwietniu

StarBlood Arena zostało po raz pierwszy zaprezentowane podczas PSX 2016. Strzelanka przeznaczona wyłącznie dla PS VR pojawi się na sklepowych półkach już w kwietniu. 

StarBlood Arena można uznać za bezpośredniego konkurenta RIGS Mechanized Combat League. Na nowym zwiastunie jeden z twórców gry opowiada czym jest gra, jakich bohaterów będziemy mieli do wyboru oraz cechy charakteryzujące każdego z nich.

StarBlood Arena - wpis w Bazie Gier

StarBlood Arena zasiadamy za sterami świetnie uzbrojonych statków. Do dyspozycji graczy zostanie oddane kilka aren zapewniających zróżnicowane wielkości pola do działań. Największą zmianą od nagrania pierwszego zwiastuna jest HUD. Twórcy postarali się, aby jego wszystkie elementy były widoczne w małym polu widzenia. Dzięki temu lekkimi ruchami głowy możemy sprawdzić stan tarcz, amunicji czy stopnia naładowania ciężkiej broni.

Ujawniono również dodatkową zawartość dla osób decydujących się na założenie zamówienia przedpremierowego, w której skład wchodzi StarBlood Arena Legends Pack. Skórki znajdujące się w pakiecie to:

  • Steel Hercules skin dla Barona
  • El Diablo Azul skin dla Bucka
  • Granny Granny Boom Boom skin dla Alice

StarBlood Arena pojawi się w europejskich sklepach 12 kwietnia.

StarBlood Arena - zwiastun

 

playstation 4 ps4 psvr starblood arena whitemoon dreams