Newsy Sebastian Kasparek
20.04.2017 20:23
| PS4 |
Śródziemie: Cień Wojny. Zabójcze umiejętności na nowym materiale wideo
Śródziemie: Cień Wojny w bazie gier
Śródziemie: Cień Wojny. Zabójcze umiejętności na nowym materiale wideo

Śródziemie: Cień Wojny, to bezpośrednia kontynuacja ciepło przyjętej przez graczy i krytyków gry Śródziemie: Cień Mordoru. Tytuł ponownie wrzuci nas w rolę bohatera Taliona. Twórcy przygotowali wiele nowych umiejętności i to właśnie na nich skupia się nowy materiał wideo.

Śródziemie: Cień Wojny to według założeń większa i lepsza kontynuacja. Twórcy ze studia Monolith Productions planują rozbudować każdy aspekt poprzednika i zaoferować bardziej dopieszczony produkt. 

Śródziemie: Cień Wojny - bitwa o Minas Ithil w 4K

Śródziemie: Cień Wojny rozwinie system Nemezis, który był jedną z największych zalet poprzednika. Rozbudowana funkcja pozwala, między innymi, na tworzenie armii z jednostek przeciwnika i wysyłanie szpiegów w szeregi wroga. Będziemy w ten sposób powoli przejmować cały Mordor. Tytuł zaoferuje obszerną mapę świata z różnorodnymi lokacjami wypełnionymi różnorakimi przeciwnikami i sojusznikami. 

Śródziemie: Cień Wojny to ponownie mieszanka gry akcji z elementami RPG. Twórcy szykują wiele ciekawych zdolności zdobywanych poprzez specjalne drzewka umiejętności. Rozwijany bohater będzie zyskiwał tym samym dostęp do coraz potężniejszych możliwości. Najnowszy materiał wideo skupia się na drzewku "Predator". Idąc tą drogą rozwoju staniemy się łowcą, którego rozgrywka skupi na skradaniu, polowaniu na wrogów i cichym eliminowaniu zagrożenia. Osoby decydujące się na taką rolę mogą liczyć na zwiększoną zwinność i szybkość. Nagłe doskoki w stronę przeciwnika pozwolą na natychmiastowe zredukowanie dystansu i efektywne mordowanie wrogów. Brutalne umiejętności pozwolą nie tylko na ciche zabójstwa, ale i sprawią, że nasze czyny będą wyjątkowo krwawe, co wpłynie negatywnie na morale i strach innych przeciwników. Talion zyska także możliwość wystrzeliwania zatrutych strzał, które można posłać w źródło wody pitnej. Ciekawie wygląda także możliwość cichego eliminowania wielu wrogów jednocześnie przy pomocny naszego widmowego sojusznika.

Śródziemie: Cień Wojny pojawi się na rynku w okresie letnim. Twórcy ustalili datę premiery na 22 sierpnia. Produkcja pojawi się na PlayStation 4 i zrobi użytek z mocniejszej wersji konsoli PlayStation 4 Pro.

Śródziemie: Cień Wojny - prezentacja umiejętności z drzewka "Predator"

Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Wojny warner bros. interactive wideo
Źródło: http://www.ign.com/videos/2017/04/20/shadow-of-war-unlocking-the-predator-skill-tree-ign-first