Newsy Paweł Musiolik
20.04.2017 21:37
| PS4 |
Spear of Destiny - godny konkurent Life of Black Tiger do miana najgorszej gry na PS4
Spear of Destiny - godny konkurent Life of Black Tiger do miana najgorszej gry na PS4

Spear of Destiny to kolejna okropna gra po Life of Black Tiger, która trafiła na PlayStation 4. Sugerując się opisem tytułu w PlayStation Store, dostaniemy niesamowitą rozgrywkę, przepiękną i płynną grafikę, dźwięk na jaki pozwala tylko PS4 i mnóstwo godzin, które spędzimy z grą.

Spear of Destiny pojawiło się w kanadyjskim PlayStation Store wycenione na 23 dolary. Lightning Game Studios zażyczyło sobie właśnie tyle za swoją produkcję. Studio to wcześniej zasłynęło z PC-towej produkcji - Solbrain Knight of Darkness, która okradała innych deweloperów ze stworzonych elementów. Nie wiadomo czy w przypadku ich najnowszej gry jest podobnie, ale rzut okiem na zwiastun udostępniony w PS Store pokazuje, że mamy konkurenta dla Life of the Black Tiger.

Oczywiście grafika i animacja stoją półkę wyżej, ale ciężko byłoby być gorszym niż Żywot czarnego tygrysa. Udało mi się jednak wygrzebać materiał w którym tytuł został zrecenzowany i dokładnie pokazano, jak wygląda cała rozgrywka. A ta jest... cóż, prosta. Biegamy po mapie od punktu do punktu, zbieramy artefakty, toczymy walkę i tak w nieskończoność.

Spear of Destiny - jeden z największych szajsów na PS4

Jest to kolejna gra, która na PC-cie straszy na Steamie i którą nie zainteresowałby się pies z kulawą nogą. Ale jak widać - Sony dawno przestało przejmować się, co trafia do sprzedaży. Chcieliśmy otwartego rynku dystrybucji cyfrowej a'la Steam? No to mamy.

playstation 4 spear of destiny wideo