Newsy Krzysiek Kalwasiński
21.04.2017 11:42
| PS4 | PS Vita | PS3 |
Shovel Knight: Specter of Torment jeszcze w tym miesiącu
Shovel Knight: Treasure Trove w bazie gier
Shovel Knight: Specter of Torment jeszcze w tym miesiącu

Shovel Knight: Specter of Torment pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Dla tych co grę już posiadają, będzie ono darmowe.

Shovel Knight: Specter of Torment opowie o wydarzeniach sprzed podstawowej wersji gry. Specter Knight ma szansę odzyskać utracone człowieczeństwo, ale żeby było to możliwe musi spełnić żądania Czarodziejki. W swojej przygodzie posługiwać się będzie kosą, ale naszego bohatera charakteryzuje też nadludzka szybkość i zręczność, która pomaga w przemierzaniu lokacji. Będziemy mogli wspinać się po ścianach czy ślizgać po podłożu.

Shovel Knight zwiększa rozmiary i cenę.

W Shovel Knight: Specter of Torment będziemy zbierać i ulepszać Curios, co da nam nowe specjalne ataki. Oprócz tego będziemy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w powtórkach walk z bossami oraz w trakcie bardziej skomplikowanych poziomów platformowych – wszystko w ramach specjalnych wyzwań. Nie zabraknie oczywiście tego, z czego gra zasłynęła, czyli humoru, nostalgicznej oprawy audiowizualnej i przystępnej dla wielu odbiorców rozgrywki.

Shovel Knight: Specter of Torment pojawi się 25 kwietnia, ale tyczy się to Ameryki. Premiera europejska również zapowiedziana jest na ten miesiąc, ale bez większej ilości szczegółów. Rozszerzenie wyląduje na wszystkich platformach na jakich pojawiła się gra, czyli PlayStation 4, PlayStation Vita i PlayStation 3. Jeśli posiadacie już Shovel Knight, bądź Shovel Knight: Treasure Trove, nowe rozszerzenie otrzymacie za darmo. Wszyscy chętni zakupić je osobno, będą musieli wyłożyć 42 złote. Wiemy też, że mają pojawić się kolejne dodatki, ale nie ujawniono żadnych szczegółów. Poniżej znajdziecie zwiastun.

Oficjalny zwiastun Shovel Knight: Specter of Torment.

 

playstation 4 shovel knight specter of torment Shovel Knight: Treasure Trove Yacht Club Games
Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/04/20/shovel-knight-specter-torment-dlc-arrives-april-25-ps4-ps3-ps-vita/