Newsy Paweł Musiolik
22.04.2017 03:06
| PS4 |
Call of Duty WW2 - wyciekły pierwsze zrzuty z gry
Call of Duty: WW2 w bazie gier
Call of Duty WW2 - wyciekły pierwsze zrzuty z gry

Call of Duty WW 2 zostało oficjalnie potwierdzone wczorajszego wieczora. niestety, jak na razie dostaliśmy wyłącznie krótką informację, że Sledgehammer Games faktycznie nad takim tytułem pracuje. Na pełne ujawnienie tej produkcji musimy poczekać do 26 kwietnia.

Call of Duty WW 2 według wcześniejszych plotek pojawić ma się w listopadzie tego roku, czyli w tym samym miesiącu co poprzednie odsłony tej serii. Z plakatów, które wyciekły wnioskować możemy, że Activision pozwoli nam zaliczyć jeden z największych desantów w trakcie 2 wojny światowej. Ale i tu musimy poczekać na oficjalne materiały.

Na szczęście, fani mogą zacierać ręce gdyż trzy zrzuty z gry zostały udostępnione przed czasem. Niestety, z tego powodu nie grzeszą rozmiarami i jakością, ale jeśli ktoś ma ciśnienie na drugowojennego CoDa, to i tak małe zrzuty jak poniżej mu wystarczą.

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, 26 kwietnia o godzinie 19:00 naszego czasu zobaczymy Call of Duty WW2 w akcji. Jakie są wasze oczekiwania względem tej produkcji? Cieszycie się z osadzenia akcji w trakcie 2 wojny światowej?

activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games