Newsy Daniel Stroński
18.05.2017 13:56
| PS4 |
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Okładka robi wrażenie
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w bazie gier
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Okładka robi wrażenie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pokazało okładkę, która dobitnie pokazuje, że mieści aż trzy gry z rudym jamrajem. Tak gdyby były jeszcze jakieś wątpliwości...

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dostaniemy już w przyszłym miesiącu, toteż najwyższy czas przyjrzeć się okładce zestawu. Na czym skupili się artyści pracujący dla Vicarious Visions? Na podkreśleniu liczby gier w kolekcji.

Tak wygląda  odnowiony niedźwiadek polarny z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

"Trylogia" w tytule, dwukrotnie wspomniana zawartość, czyli "3 gry", tło podzielone na trzy części i główny bohater wyciągający do nas trzy palce - tak, Crash, zrozumieliśmy! Przy okazji przypominamy, że te trzy (nie więcej i nie mniej!) gry to:

  • Crash Bandicoot (1996),
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997),
  • Crash Bandicoot: Warped (1998).

 

Odświeżenie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy obejmuje rozdzielczość 4K i zremasterowaną ścieżkę dźwiękową. Studio Vicarious Visions pokazało zresztą, że rozumieją i kochają Crasha, tworząc oryginalną planszę w niedawno wydanej grze Skylanders: Imaginators - Crash Edition, gdzie Crash Bandicoot i Dr Neo Cortex występują w postaci figurek i grywalnych bohaterów.

Na przestrzeni ostatnich tygodni mogliśmy też obejrzeć sporo odświeżonych poziomów zestawionych z oryginałami sprzed 20 lat. Tak jak wtedy gry prezentowały się pięknie, kolorowo i żywo na pierwszym PlayStation, tak teraz współcześni gracze będą mogli znów zakochać się w świecie Crasha. Przywrócenie sprawdzonych klasyków jest zresztą przemyślanym krokiem, by ponownie przyciągnąć przed ekrany młodszych graczy porządniejszymi kolorowymi platformówkami. Ostatnio w tej kwestii nie jest najlepiej i chociaż nie tak dawno dostaliśmy Yooka-Laylee (8,/10 w naszej recenzji), gier tego typu nie wychodzi już tak wiele. Miejmy nadzieje, że odświeżone przygody Crasha przyczynią się do stworzenia zarówno zupełnie nowych tytułów z jamrajem, jak i przywrócenia pozostałych klasyków (jak chociażby Crash Bash czy Crash Team Racing).

Premierę Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi do sprzedaży 30 czerwca i całość wyceniono na 169 zł. Jeśli chcecie załatwić sprawę zakupu już teraz, w PS Store jest możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego.

activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy vicarious visions