Newsy Krzysiek Kalwasiński
09.06.2017 12:34
| PS4 |
Black The Fall - Square Enix zapowiada nową grę!
Black The Fall - Square Enix zapowiada nową grę!

Black The Fall to połączenie gry platformowej z przygodową, opowiadającej nam o robotniku chcącym uciec z komunistycznej fabryki. Wydawcą będzie Square Enix Collective, które właśnie udostępniło zwiastun i datę premiery.

Black The Fall to gra, w której eksplorujemy pełne tajemnic otoczenie w perspektywie znanej z gier dwuwymiarowych. Twócy zapowiedzieli wiele pułapek i ciekawych zagadek środowiskowych, którym będziemy musieli sprostać aby uciec z komunistycznej fabryki.

Podczas grania w Black The Fall manipulować będziemy poszczególnymi elementami otoczenia i wykorzystywać prawa fizyki. Bohater będzie mógł przejmować kontrolę nad innymi robotnikami za sprawą specjalnego urządzenia, co ma pomóc w osiągnięciu celu. W trakcie przygody będziemy się też skradać.

Powyżej znajdziecie zwiastun Black The Fall oraz datę premiery, która przypada na 11 lipca 2017 roku. Tym samym możecie przyjrzeć się wyjątkowej stylistyce stawiającej na wyblakłe kolory i wyróżnienie czerwonego. Za produkcję odpowiada Sand Sailor Studios, a wydawcą jest Square Enix w ramach Square Enix Collective - inicjatywy mającej na celu fundowanie mniejszych projektów.

black the fall e3 2017 playstation 4 sand sailor studios Square Enix Collective wideo
Źródło: https://twitter.com/SQEXCollective/status/873103859543023617