Newsy Daniel Stroński
09.06.2017 17:28
| PS4 |
Star Wars Battlefront 2. Mamy zajawkę jutrzejszego zwiastuna
Star Wars Battlefront 2 w bazie gier
Star Wars Battlefront 2. Mamy zajawkę jutrzejszego zwiastuna

Star Wars Battlefront 2 już jutro pokaże szumnie zapowiadane ujawnienie rozgrywki. Póki co dostaliśmy krótką zajawkę.

Star Wars Battlefront 2 nadejdzie ze zwiastunem przedstawiającym rozgrywkę już jutro, w trakcie specjalnej konferencji Electronic Arts, którą firma postanowiła zrobić w zamian goszczenia na targach E3. Póki co pozostaje nam oficjalne konto twitterowe i krótka zajawka.

Star Wars Battlefront 2 - pierwszy rzut okiem na Theed

Twórcy podzielili się na Twitterze takim oto wycinkiem:

Jako że mamy dostać zwiastun rozgrywki, zajawka przedstawiająca droidy może sugerować weteranowi poprzedniczki mięso armatnie do fal przeciwników w trybie Survival... dlatego też przypominamy, że w Star Wars Battlefront 2 będziemy mogli zagrać w normalnych trybach sieciowych właśnie jako droidy. Dokładnie w trakcie EA Play zostaną pokazane fragmenty trybu sieciowego, gdzie weźmie udział aż 40 graczy, po 20 na każdą stronę konfliktu.

Zaprezentowaną mapą ma być Theed, stolica planety Naboo, tak więc możemy się spodziewać masywnych budynków z pięknymi kopułami i ogromnych dziedzińców. W tle zaś powinniśmy być w stanie dojrzeć intensywną zieleń lasów i polan oraz liczne jeziora, rzeki i wodospady.

Pozostaje czekać na jutrzejsze ujawnienie pełnego zwiastuna, który na pewno pokaże więcej nowych atrakcji w kwestii rozgrywki względem pierwszego Star Wars Battlefront od DICE. Liczymy także na informacje na temat nowych trybów i szczegóły co do trybu fabularnego, jaki w końcu zdecydowano się dodać. Oburzenie fanów po premierze "jedynki" dało deweloperowi do myślenia.

Przypominamy, że w kampanii fabularnej poznamy dzieje Iden Versio, dowódcy elitarnego Oddziału Inferno po stronie Imperium. Fabuła rozpocznie się na planecie Endor, zaraz po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci, pokazując historię powstania Najwyższego Porządku - nowego oblicza Imperium znanego z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Twórcy chcą przede wszystkim pokazać, że Stormtrooperzy nie są zwykłym mięsem armatnim, a za każdą maską stoi człowiek.

Premiera gry została zaplanowana na 17 listopada tego roku.

Digital Illusions CE electronic arts playstation 4 star wars battlefront ii wideo
Źródło: Twitter (@EAStarWars)