Newsy Paweł Musiolik
10.06.2017 14:48
| PS4 |
Star Wars Battlefront 2. Wyciekł materiał z rozgrywki!
Star Wars Battlefront 2 w bazie gier
Star Wars Battlefront 2. Wyciekł materiał z rozgrywki!

Star Wars Battlefront 2 ma być najjaśniejszym punktem dzisiejszej konferencji Electronic Arts w ramach EA Play. Jeśli jednak nie potraficie się doczekać pokazu, mamy dla was dobrą wiadomość. Wyciekło kilkanaście minut materiału z gry.

Nikogo nie powinno zaskoczyć, że EA pozwoliło wcześniej zagrać i przygotować materiały wybranym youtuberom. Wszystko po to, by ci mogli zaplanować sobie publikację na odpowiedni moment. Jak się jednak okazuje, nie każdy potrafi wytrzymać do daty zejścia embargo i dzięki temu zobaczyć możemy w ruchu Star Wars Battlefront 2.

Star Wars Battlefront 2 bez płatnych dodatków

Jakość nagrania nie jest najlepsza - to tylko 720p, ale i tak pozwala rzucić okiem na to, jak zmieniła się grafika i rozgrywka w drugim Battlefroncie. Na materiale zobaczymy Dartha Maula, Bobba'y Fetta i Rey wraz z armią droidów walczących na mapie Pałac Theed.

Star Wars Battlefront 2 - pierwszy materiał z gry

W trakcie dzisiejszej konferencji EA Play, Electronic Arts wraz z DICE mają nam pokazać obszerne fragmenty rozgrywki z trybu dla wielu graczy. Mapa, która będzie prezentowana to Pałac Theed mieszczący się na Naboo. Theed jest stolica ludzi na tej planecie i w kinowej trylogii miejsce ma w pierwszej części - Mroczne Widmo. EA planuje po konferencji także zorganizować transmisję w trakcie której zostanie pokazana rozgrywka na żywo między zaproszonymi na imprezę graczami, youtuberami i dziennikarzami.

Digital Illusions CE electronic arts playstation 4 star wars battlefront ii wideo