Newsy Paweł Musiolik
12.06.2017 00:30
| PS4 |
Śródziemie: Cień Wojny. Niesamowity materiał wprost z E3!
Śródziemie: Cień Wojny w bazie gier
Śródziemie: Cień Wojny. Niesamowity materiał wprost z E3!

Śródziemie: Cień Wojny mimo, że jest tytułem multiplatformowym, to Microsoft ma umowę marketingową z Warnerem.  Efektem tego jest pokaz najnowszej rozgrywki na konferencji zielonych na E3 2017.

Śródziemie: Cień Wojny pojawi się w październiku tego roku. Ekipa Monolith znacznie rozbudowała system Nemesis, pozwalając tworzyć nam armie i podbijać kolejne fortece, wszystko po to by rzucić wyzwanie Sauronowi. I to właśnie na tym aspekcie skupia się najnowszy pokaz rozgrywki. Talion, główny bohater gry celuje w przejęcie jednego z wielu fortów. W tym celu dominuje jednego z władcy orków i w wyjątkowo luzackiej rozmowie - dowiaduje się o pobliskich atrakcjach, co postanawia wykorzystać do własnych celów.

Produkcja Monolith na poniższym materiale wygląda znacznie lepiej niż na pierwszych pokazach, którymi do tej pory nas karmiono. Świat jest dużo, dużo większy, bardziej żywy i oferujący większe możliwości i atrakcje. Śródziemie: Cień Wojny wykorzysta dodatkową moc Xboksa One X, co powinno przełożyć się także na lepszą jakość gry na PS4 Pro.

Śródziemie: Cień Wojny - pokaz rozgrywki wprost z E3

 

e3 2017 Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny warner bros. interactive