Newsy Krzysiek Kalwasiński
12.06.2017 08:44
| PS4 |
Code Vein z fragmentami rozgrywki na nowym wideo!
Code Vein w bazie gier
Code Vein z fragmentami rozgrywki na nowym wideo!

Code Vein to nowy projekt części ludzi odpowiedzialnych za serię God Eater. Gra już wcześniej pokazała się na zwiastunie, ale dzisiaj dostajemy kolejny, który przybliży nam rozgrywkę.

Code Vein zostało ujawnione w formie krótkiej animacji, którą podsumowywało hasło Prepare to Dine. Gracze podejrzewali, że będzie to nowy projekt From Software nawiązujący do Dark Souls. Mówiło się też, że będzie to coś na miarę God Eater z wampirami i to te domniemania się potwierdziły. Otrzymaliśmy wtedy pierwsze zrzuty ekranu, a niedługo potem pierwszy zwiastun.

Code Vein w naszej bazie gier

Code Vein zabierze nas w nie tak odległą przyszłość i przedstawi postapokaliptyczny świat, gdzie ostatki ludzkości walczą o przetrwanie. Garstka stworzeń znanych jako Revenants tworzą społeczność Vein - my wcielimy się w jednego z nich i postaramy się odkryć swoją przeszłość. Na poniższym zwiastunie zaprezentowano eksplorację i fragmenty walk - i choć w dużej mierze już to widzieliśmy, tutaj jest tego więcej. W trakcie rozgrywki skupimy się na eksploracji lochów - sama w sobie gra ma być wymagająca i dlatego też przewidziano możliwość wezwania towarzysza. Gra ma pojawić się w 2018 roku, ale oficjalna data premiery nie została jeszcze podana.

Code Vein na zwiastunie z E3 2017

 

bandai namco code vein e3 2017 playstation 4 wideo