Newsy Krzysiek Kalwasiński
12.06.2017 10:54
| PS4 |
Bloodstained: Ritual of the Night na długim materiale z rozgrywką
Bloodstained: Ritual of the Night w bazie gier
Bloodstained: Ritual of the Night na długim materiale z rozgrywką

Bloodstained: Ritual of the Night będzie grą, która swoim charakterem odda to czym charakteryzowała się seria Castlevania. Dzięki E3 możemy się jej bardziej przyjrzeć.

Bloodstained: Ritual of the Night powstaje w małym studiu Inti założonym przez Kojiego Igarashi - człowieka, który pracował nad wieloma odsłonami kultowej serii Castlevania. Przez wiele lat Igarashi pracował jako programista Konami, ale w 2014 roku odszedł, aby tworzyć gry na własną rękę.

Nowe nagrania i galeria prezentująca Bloodstained: Ritual of the Night

Bloodstained: Ritual of the Night zostało zaprezentowane na tegorocznym E3. Dzięki temu możemy zobaczyć wiele niepokazanych wcześniej elementów - jak choćby przeciwnicy, bronie czy lokacje. Możemy zobaczyć też jak działa nabywanie nowych umiejętności - na przykładzie Shard, który pozwala wystrzeliwać kule ognia. Zobaczymy też kilka różnych broni w akcji - choćby nóż czy krótki miecz. Twórcy wspomnieli o tym, że oczywiście nie mogło zabraknąć bicza, dlatego i ten będzie obecny. Wszystko to i jeszcze więcej zobaczycie na poniższym materiale.

Bloodstained: Ritual of the Night na prezentacji z E3 2017

Bloodstained: Ritual of the Night połączy w sobie wiele elementów znanych nie tylko z kultowych klasyków, ale również innych gier. Na przestrzeni przemierzanych lokacji trafimy na różne przedmioty i materiały, z których stworzymy kolejne. Nasza bohaterka będzie się rozwijać, a struktura świata będzie nieco bardziej otwarta. Celem Miriam jest zgładzenie władcy ciemności - będziemy więc walczyć z wieloma jego pomiotami, poczynając od mniejszych demonów, a kończąc na tych ważniejszych. Gra ma się pojawić w 2018 roku, ale dokładnej daty premiery jeszcze nie ma - tym bardziej, że jest jeszcze na stosunkowo wczesnym etapie produkcji.

bloodstained: ritual of the night e3 2017 inti inti creates playstation 4 wideo