Newsy Daniel Stroński
12.06.2017 11:51
| PS4 |
Anthem będzie można przejść w singlu bez innych graczy
Anthem w bazie gier
Anthem będzie można przejść w singlu bez innych graczy

Anthem to największe nowe IP, jakie zapowiedziano dotychczas na targach E3 2017. I chociaż wyglądało na wyłącznie co-opowa przygodę, okazuje się, że będziemy mogli zagrać również samemu.

Anthem od BioWare ma przedstawić wyjątkowy świat, w których ludzkość musi ukrywać się za ogromnymi murami, a pochłonięty przez naturę świat zewnętrzny został opanowany przez dzikie bestie. Jedynym łącznikiem są Wolni Strzelcy, którzy w potężnych egzoszkieletach wybierają się za mur w poszukiwaniu nowych części dla swoich pancerzy i broni.

Anthem. Niesamowity pokaz nowej marki Bioware!

Corey Gaspur, który pełni w studio BioWare funkcję lead designera, został spytany na Twitterze o solową zabawę w grze Anthem. Pytanie wzięło się stąd, że ujawniona rozgrywka wydawała się nastawiona głównie na kooperację między graczami. Wygląda na to, że osoby stroniące od multiplayera znajdą tam miejsce dla siebie:

Gasper potwierdził, że otwarty świat Anthema odwiedzimy ze znajomymi lub samotnie i twórcy zaprojektowali swój tytuł, by zwolennicy którejkolwiek z tych opcji stron nie poczuli się zaniedbani.

anthem bioware e3 2017 playstation 4 Universal Brand Development wideo