Newsy Tomek Alicki
13.06.2017 03:49
| PS4 |
God of War. Nowy zwiastun przedstawia historię Kratosa
God of War w bazie gier
God of War. Nowy zwiastun przedstawia historię Kratosa

God of War pokazało rozgrywkę na ubiegłorocznych targach E3, a teraz spece z Santa Monica podzielili się zwiastunem z elementami fabuły i rozgrywką.

God of War zostało ujawnione rok temu na E3 i było to ujawnienie z grubej rury. Od razu dostaliśmy dziesięć minut rozgrywki, które szybko stało się najczęściej wyświetlanym zwiastunem gry na konsole PlayStation w historii. Czas pobić ten rekord - mamy zwiastun fabularny z fragmentami rozgrywki.

Topór Kratosa odtworzony przez prawdziwego kowala

Doczekaliśmy się soczystego materiału wideo dotyczącego nowego God of Wara. Krótki trailer zdaje się zawierać wszystko, czego mogliśmy spodziewać się po grze - wielkiego potwora, zalążek fabuły oraz dynamiczną walkę. Nie dostaliśmy niestety daty premiery. Wiemy na razie, że God of War trafi na konsole na początku 2018 roku. 

God of War - zwiastun fabularny

Zwiastun rozpoczyna się od porzucenia przez Kratosa swojej broni i ważnej rozmowie z synem Atreusem. Deweloper ma na celu przedstawić wyjątkową historię, gdzie Kratos wierzy, iż bycie bogiem jest chorobą, która objawia się u niego furią. Boi się, że jego syn odziedziczył to po nim. Jak mówią twórcy "Opowiedzieliśmy już historię Hulka. Teraz czas poruszyć kwestię Bannera!". I wbrew pozorom, to Kratos będzie uczył się od Atreusa, nie odwrotnie. Czego? Jak stać się na powrót człowiekiem.

Na tym oczywiście zwiastun się nie skończył. Wciąż mamy do czynienia ze slasherem i nie poskąpiono fragmentów z brutalnym siekaniem i rozrywaniem na kawałki przeciwników. Powrócą również oryginalne zagadki logiczne, które rozrzucono po korytarzowych poziomach. Na koniec warto dodać, że przedstawiona rozgrywka pochodziła ze zwykłego modelu PlayStation 4, a na PS4 Pro wszystko wyglądać ma jeszcze lepiej. 

e3 2017 god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo