Newsy Sebastian Kasparek
13.06.2017 17:41
| PS4 |
Moss. Kolejny tytuł zmierza na PlayStation VR
Moss w bazie gier
Moss. Kolejny tytuł zmierza na PlayStation VR

Moss od studia Polyarc to kolejny reprezentant długo wyczekiwanej drugiej fali gier przeznaczonych dla PlayStation VR. Wielbiciele wirtualnej rzeczywistości mogą liczyć na uroczy i ciekawy projekt, który przeniesie ich do świata fantasy.

Moss będzie grą przeznaczoną dla jednego gracza z gatunku przygodowych gier akcji. Jest to zupełnie nowa marka stworzona od podstaw z myślą o platformach VR. Twórcy obiecują przedstawić ciekawych bohaterów i zaoferować angażującą walkę oraz eksplorację baśniowego świata fantasy.

Moss wrzuci nas do pełni interaktywnego środowiska, gdzie każda z naszych akcji wpłynie na to co widzimy na ekranie. Będziemy przesuwać przedmioty, rozwiązywać zagadki logiczne oraz wspomagać bohatera w walkach i go leczyć. 

Moss - zwiastun E3 2017

Świat przedstawiony będzie pięknym miejscem, do którego zostaniemy niemal autentycznie przeniesieni za sprawą PlayStation VR. Spotkamy tam intrygujące stworzenia i antyczne artefakty oraz będziemy podziwiać piękne, szerokie krajobrazy. Istotna będzie interakcja z głównym bohaterem o imieniu Quill. Twórcy chcą wywiązać między nim a graczem specjalną więź, która przełoży się na osiągnięcie zwycięstwa.

Moss pojawi się w tym roku na PlayStation 4 i PlayStation VR - w galerii znajdziecie pierwsze zrzuty ekranu.

e3 2017 galeria moss playstation 4 playstation vr Polyarc wideo
Źródło: http://gematsu.com/2017/06/polyarc-announces-moss-playstation-vr