Newsy Paweł Musiolik
14.06.2017 14:59
| PS4 |
Call of Duty: WW2 - multiplayer wraca do korzeni serii. Zobaczcie grę w akcji
Call of Duty: WW2 w bazie gier
Call of Duty: WW2 - multiplayer wraca do korzeni serii. Zobaczcie grę w akcji

Call of Duty: WW2 ma być według zapowiedzi deweloperów ze Sledgehammer Games powrotem do korzeni serii. Zapomnijcie o skakaniu po ścianach, kosmicznych karabinach i ulepszających nasze zachowanie wszczepach. Call of Duty: WW2 chce być jak najbardziej klasycznym FPS-em jakim się da w dzisiejszych czasach.

Sladgehammer Games w trakcie konferencji Sony pokazało sieciową rozgrywkę Call of Duty: WW2 na zwiastunie. Wyglądał imponująco, ale... to tylko zwiastun. By faktycznie ocenić co przygotował deweloper i jak to się ma do powrotu do korzeni - można oglądając materiały youtuberów, którzy mieli okazję w multiplayera Call of Duty: WW2 zagrać.

Call of Duty: WW2 na zwiastunie z targów E3.

Co mamy? Przede wszystkim tryb Wojny, który ma być odpowiedzią na Operacje z Battlefield 1. Oczywiście tempo jest nadal typowo CoD-owe, ale gdyby było inne - fani potraktowaliby to jako ogromną wadę tej produkcji. Nie przedłużając dłużej - zostawiam was z materiałami do obejrzenia i własnej oceny - czy Call of Duty: WW2 warte jest waszej uwagi i oszczędności.

Call of Duty: WW2 - rozgrywka z gry sieciowej #1

Call of Duty: WW2 - rozgrywka z gry sieciowej #2

Call of Duty: WW2 - rozgrywka z gry sieciowej #3

 

activision Call of Duty: WW2 e3 2017 playstation 4 Sledgehammer Games wideo