Newsy Krzysiek Kalwasiński
15.06.2017 12:50
| PS4 |
Railway Empire - na E3 zapowiedziano grę o budowaniu kolejowego imperium!
Railway Empire w bazie gier
Railway Empire - na E3 zapowiedziano grę o budowaniu kolejowego imperium!

Railway Empire zostało zapowiedziane na tegorocznym E3 wraz ze zwiastunem prezentującym rozgrywkę. Jest to kolejna gra obok Tropico 6, której celem jest zadowolenie fanów gier ekonomicznych i strategicznych.

Railway Empire zostało zapowiedziane przez Kalypso Media na tegorocznym E3. Gra ma opowiedzieć nam o tym, jak branża kolejowa w Ameryce rozwijała się na przestrzeni 100 lat. Punktem startowym będzie rok 1830. Całość obracać się będzie wokół zarządzania swoją firmą, wygryzienie konkurencji i rozwijanie w ten sposób branży kolejowej.

Kalypso Media przedstawia Tropico 6 na tegorocznym E3

W Railway Empire będziemy mogli nabyć ponad 40 szczegółowo przedstawionych pociągów podzielonych na kilka kategorii z różnych epok czasowych. W trakcie rozbudowywania swojego imperium stawiać będziemy wiele konstrukcji związanych z branżą, w tym fabryk i atrakcji mających przyciągnąć turystów. Będziemy musieli zatrudnić też ludzi, którzy przyniosą nam dochód i zapewnią komfort naszym klientom.

Railway Empire na oficjalnym zwiastunie z rozgrywką

Railway Empire ma pojawić się w pierwszym kwartale 2018 roku. Powyżej znajdziecie zwiastun prosto z tegorocznych targów E3, na których zaprezentowano rozgrywkę.

e3 2017 Gaming Minds Studios kalypso media playstation 4 railway empire wideo