Newsy Krzysiek Kalwasiński
15.06.2017 15:07
| PS4 |
Lego Marvel Super Heroes 2 - informacje o nowym trybie wieloosobowym i podróżach w czasie
LEGO Marvel Super Heroes 2 w bazie gier
Lego Marvel Super Heroes 2 - informacje o nowym trybie wieloosobowym i podróżach w czasie

Lego Marvel Super Heroes 2 to kolejna gra, która pozwoli nam wkroczyć do uniwersum znanego z komiksów Marvel, ale w wersji zbudowanej z klocków. Podczas tegorocznych targów E3 twórcy opowiedzieli o tym jak zapożyczają z uniwersum, którego sami są wielkimi fanami.

Lego Marvel Super Heroes 2 to gra, która zapożyczy z wielu różnych komiksów osadzonych w uniwersum stworzonym przez Marvel. Głównym przeciwnikiem będzie potężny Kang z przyszłości, który chce rządzić światem na wszelkie możliwe sposoby, dlatego twórcy odwiedzą różne epoki - choćby średniowieczną Anglię. Będziemy mieć więc do czynienia z postaciami w różnych wersjach.

LEGO Marvel Super Heroes 2 pokazuje targowe demo, nowe postacie wciąż tworzone

W Lego Marvel Super Heroes 2 możemy więc walczyć u boku Spider-Mana 2099, Spider Gwen czy jednocześnie różnymi wersjami Kapitana Ameryki. Nie będzie jednak tak, że spotkamy jedynie kilku bohaterów w wielu wersjach. Pojawić się mają różni bohaterowie jak She Hulk, Captain Marvel czy Doctor Strange.

Lego Marvel Super Heroes 2 podobnie jak poprzednie gry z Lego w tytule pozwoli na kooperację graczy. Wprowadzą tutaj jednak zmiany jak choćby nowy tryb zwany Groundmaster. Polegać ma on na chwilowych potyczkach pomiędzy graczami na arenach. Będziemy mogli wybrać dowolną postać z gry i przenieść swoją walkę na odpowiednią arenę, gdzie zawalczymy ze sobą na różne sposoby. Ma to być bardzo fajnym dodatkiem do kooperacji znanej z dotychczasowych odsłon.

Rozmowa z twórcą Lego Marvel Super Heroes 2 na E3 2017

Lego Marvel Super Heroes 2 ma pojawić się 17 listopada tego roku. Gra odda nam do dyspozycji nowe mechaniki pozwalające na teleportację czy podróż w czasie. Powyżej znajdziecie wideo, na którym jeden z deweloperów gry rozmawia z przedstawicielami Sony podczas targów E3 2017.

e3 2017 LEGO Marvel Super Heroes 2 playstation 4 traveller's tales warner bros. interactive wideo