Newsy Sebastian Kasparek
15.06.2017 17:39
| PS4 |
The Crew 2. Różnorodna rozgrywka na nowym nagraniu
The Crew 2 w bazie gier
The Crew 2. Różnorodna rozgrywka na nowym nagraniu

The Crew 2 ukazuje swe wdzięki na nowych materiałach z rozgrywki. Możemy dzięki temu podziwiać płynne przejścia między pojazdami i szybką akcję nowych wyścigów Ubisoft.

The Crew 2 idzie na całość i twórcy nie zamierzają się w niczym ograniczać. Teraz nie tylko zwiedzimy ogromny i piękny świat za kółkiem egzotycznych samochodów, ale i wskoczymy za stery łodzi oraz samolotów.

The Crew 2 oficjalnie. Zwiastun gry, rozgrywka, beta i orientacyjna data premiery

The Crew 2 to jedna z największych gier tworzonych przez studio Ivory Tower pod banderą Ubisoft. Wydawca rozwija markę i przerodzi ją w coś znacznie bardziej ambitnego. Tym razem swoboda będzie większa niż kiedykolwiek, a gracze mogą liczyć na dużo więcej różnorodności. Nowe nagranie pozwala obejrzeć w akcji wyścig autem oraz motorówką i fragment latania samolotem w przestworzach.

The Crew 2 - rozgrywka z targów E3 2017

Wielki świat zajmujący ponad 2000 km² powierzchni zostanie tym razem podzielony na cztery szkoły i panujące style. Zmierzymy się w kategorii Street, Pro, Offroad oraz Freestyle. Wróci rozbudowany tuning i opcje personalizacji. Użytkownicy będą też mogli płynnie zmieniać pojazd i za sprawą jednego przycisku przenieść się z auta za stery samolotu. Premiera gry nastąpi w 2018 roku.

E3 ivory tower playstation 4 the crew 2 ubisoft wideo
Źródło: http://gamersyde.com/hqstream_the_crew_2_e3_off_screen_gameplay-40243_en.html