Newsy Krzysiek Kalwasiński
16.06.2017 13:08
| PS4 |
Superhot VR ma pozwolić nam na wszystko - komentarz twórców z targów E3
SuperHot VR w bazie gier
Superhot VR ma pozwolić nam na wszystko - komentarz twórców z targów E3

Superhot VR to przygotowana na potrzeby PlayStation VR nowa wersja gry z PC - wyjątkowej strzelaniny, w której czas zatrzymuje się wtedy kiedy i my przestajemy się ruszać. Twórcy pojawili się na E3 i udostępnili prezentację gry i informacje.

Superhot VR to gra, w której możemy zrobić wszystko - tak twierdzi jeden z polskich twórców odpowiedzialnych za ten projekt. Jedynym co ma nas ograniczać są nasze własne umiejętności w poruszaniu się i według zapowiedzi - ma się to odbywać z jak najmniejszym użyciem kontrolerów.

SuperHot VR zasili bibliotekę PlayStation VR

Superhot VR jest wyjątkowe z jednego, ważnego powodu - czasu zatrzymującego się wraz z graczem. Jeśli przeciwnik wystrzeli do nas pocisk w trakcie naszego biegu, możemy się zatrzymać w ostatniej chwili - wtedy zatrzymuje się również czas. W następnej chwili bez ograniczeń czasowych, możemy wykonać unik, bądź zaatakować kogoś kto stoi po naszej prawej stronie - na przykład nożem.

Rozmowa z twórcami Superhot VR na E3 2017

Superhot VR ma się pojawić jeszcze w tym roku, ale nie wiadomo kiedy dokładnie. W ramach sprawdzenia z czym to się je, możecie przetestować darmową wersję gry dostępnej na oficjalnej stronie twórców. Wersja na VR ma się jednak znacząco różnić, bo przygotowywana jest od podstaw.

e3 2017 playstation 4 SuperHot VR wideo