Newsy Krzysiek Kalwasiński
16.06.2017 14:36
| PS4 |
Resident Evil - Capcom pracuje nad nową grą
Resident Evil - Capcom pracuje nad nową grą

Resident Evil to na tyle popularna seria horrorów, że potencjalna wieść o nowej odsłonie nie zdziwi nikogo zbytnio. Jeden z pracowników przeprowadził niedawno wywiad, w którym ujawnił, że pracuje nad nową odsłoną.

Resident Evil to zdecydowanie najbardziej zasłużona seria horrorów w grach wideo. I choć miała swoje słabsze momenty jak choćby Resident Evil 6, twórcy powrócili na odpowiedni tor za sprawą Resident Evil 7 Biohazard, w stosunku do którego Capcom ma wielkie plany. Oprócz nowej zawartości dla nowej gry, twórcy pracują też nad Resident Evil 2 Remake.

Resident Evil 7 celuje w sprzedaż na poziomie 10 milionów sztuk

W opublikowanym wywiadzie z marca tego roku, Kōshi Nakanishi jako reżyser Resident Evil 7 wypowiedział się o tym, że poprzez powrót do straszenia za sprawą siódmej odsłony, łatwiej było o przywrócenie innych elementów, z których zasłynęła seria. Jednocześnie napomknął o tym, że Yasuhiro Anpo odpowiedzialny za Resident Evil Revelations 2 pracuje nad nowym tytułem.

Nie mogę jeszcze zbyt wiele powiedzieć, ale pracuję nad pewną produkcją.

Możliwe, że mowa tutaj o niezapowiedzianym jeszcze DLC do Resident Evil 7. Może też chodzić o kolejną odsłonę serii pobocznej Revelations, tym bardziej, że w przygotowaniu jest remaster pierwszej odsłony na PlayStation 4. Na więcej informacji trzeba poczekać, a tymczasem łapcie zwiastun premierowy Resident Evil 7.

Resident Evil 7 na zwiastunie premierowym

 

capcom resident evil
Źródło: http://stevivor.com/news/capcom-working-unannounced-resident-evil-title/