Newsy Sebastian Kasparek
16.06.2017 17:41
| PS4 |
ROM Extraction. Twórcy przedstawiają grę i wspominają o kolejnym projekcie dla PS VR
ROM: Extraction w bazie gier
ROM Extraction. Twórcy przedstawiają grę i wspominają o kolejnym projekcie dla PS VR

Rom Extraction to kolejna gra zmierzająca na PS VR, którą wykorzysta kontroler VR Aim. Tytuł mogli podziwiać uczestnicy targów E3, gdzie twórcy zostali przepytani na temat swojego projektu. Ujawnili też, ze pracują nad jeszcze jedną produkcją, która ma być czymś znacznie większym.

ROM Extraction to pełna akcji gra z gatunku shooterów. Tytuł nie tylko wykorzysta w pełni PlayStation VR, ale będzie również kompatybilny z kontrolerem VR Aim, który zadebiutował przy okazji premiery Farpoint. Ten ma się przełożyć na zupełnie inne doświadczenie. Twórcy opowiadają, że jego implementacja pozwoliła im stworzyć praktycznie całkowicie nową grę.

Rom Extraction przeniesie nas do roku 2076. Dostaniemy możliwość korzystania z mocy "Reflex", której użycie spowalnia upływ czasu. Naszym zadanie będzie wydobyć cenne surowce od obcej rasy i wrócić z nimi na ziemie. Niestety podczas operacji nasz statek został przejęty przez kosmiczną sztuczną inteligencję starającą się obronić cenny ładunek.

ROM Extraction - rozgrywka z PS VR E3 2017

Futurystyczne bronie i moc zwalniania czasu w połączeniu z wirtualną rzeczywistością mają dostarczyć niesamowicie emocjonujące starcia z falami kosmicznych wrogów. 

Rom Extraction zadebiutuje pod koniec roku. Twórcy jednocześnie zapowiedzieli, że są w trakcie produkcji kolejnej gry przeznaczonej na PS VR i będzie ona znacznie większym projektem niż ich dotychczasowe dzieło. Niedługo mamy usłyszeć więcej szczegółów.

e3 2017 First Contact Entertainment playstation 4 playstation vr Rom Extraction ROM: Extraction wideo
Źródło: YouTube (PlayStation)