Newsy Sebastian Kasparek
16.06.2017 17:59
| PS4 |
Patapon na PS4 wygląda znakomiecie
Patapon w bazie gier
Patapon na PS4 wygląda znakomiecie

Patapon powróci w odświeżonej formie. Shuhei Yoshida przedstawia fragment z dema i opowiada o uroczej grze, która swe początki miała jeszcze na konsoli PSP.

Patapon to seria, która zadebiutowała na PSP i była jedną z produkcji definiujących przenośną konsolę Sony. Studio wraca do dawnych pomysłów i przedstawi uroczy tytuł nowemu pokoleniowy graczy. Szykujcie się na częste powtarzanie Pon Pon Pata Pon!

Odnowione PaRappa the Rapper, Loco Roco i Patapony trafią na PS4

Patapon to niezwykle oryginalna gra łącząca w sobie elementy strategiczne i rytmiczne. Zadaniem gracza jest rytmiczne wciskanie klawiszy i wydawanie tym samym określonych poleceń walecznemu oddziałowi uroczych Pataponów. Tytuł cechuje się śliczną i artystyczną grafiką stawiającą na minimalizm. Wersja na PS4 będzie jeszcze ładniejsza dzięki wyższej rozdzielczości i wsparciu 4K w przypadku PS4 Pro. Pod innymi względami tytuł ma być wierny oryginalnemu wydaniu.

Patapon - rozgrywka z dema E3 2017

Fragment demo został przedstawiony przez samego Shuhei Yoshidę. Jeśli gra odniesie sukces finansowy to pewnie w przyszłości doczekamy się odświeżenia 2 i 3 odsłony serii, a w przyszłości kto wie - może Sony dostarczy nam pełnoprawną kontynuację?

e3 2017 patapon playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony japan studio wideo
Źródło: YouTube (Playstation)