Newsy Sebastian Kasparek
16.06.2017 19:32
| PS4 |
Destiny 2. Wysokiej jakości nagranie prezentuje grę w 4K i 60 klatkach na sekundę
Destiny 2 w bazie gier
Destiny 2. Wysokiej jakości nagranie prezentuje grę w 4K i 60 klatkach na sekundę

Destiny 2 otrzymało trwające blisko 20 minut nagranie w jakości 4K i 60 klatkach na sekundę. Jak nie trudno się domyślić - na taki luksus mogą liczyć jedynie posiadacze mocnych PC-tów.

Destiny 2 pochwaliło się ostatnio nowymi informacjami, które nie spodobały się części graczy. Tytuł zaoferuje system dobierania użytkowników Guided Games, ale nie będzie on dostępny we wszystkich poziomach raidów. Do tego w dniu premiery zabraknie wieloosobowych trybów Free for All - twórcy dodadzą je jakiś czas po debiucie gry.

Destiny 2. System dobierania graczy nie będzie wspierał trudniejszych raidów

Destiny 2 dostało nowe nagranie, na którym twórcy chwalą się niesamowitą jakością rozdzielczości 4K przy płynnej animacji ustawionej na poziomie 60 klatek animacji na sekundę. Oczywiście wersja na PS4 i PS4 Pro nie może liczyć na takie elementy. Podobnie zresztą jak nowa konsola MS Xbox One X - ta wersja również będzie działała w zablokowanych 30 klatkach. Wideo pochodzi więc z mocnych komputerów PC.

Destiny 2 - rozgrywka 4K i w 60 klatkach animacji. E3 2017

Destiny 2 będzie grą większą od poprzednika i bardziej otwartą, co przełoży się na zrezygnowanie z konieczności powracania na orbitę, aby rozpocząć nową aktywność. Premiera gry nastąpi 6 września

activision bungie destiny 2 e3 2017 playstation 4 wideo
Źródło: YouTube (IGN)