Newsy Paweł Musiolik
22.06.2017 23:29
| PS4 |
Battleborn dostaje nowy tryb PvP
Battleborn w bazie gier
Battleborn dostaje nowy tryb PvP

Battleborn po tym jak umożliwiło grę za darmo, dostaje właśnie pierwszą, większą aktualizację za którą nie musimy płacić. Gearbox uznało, że tytułowi przyda się wzbogacenie oferty dla graczy korzystających z trybu PvP.

Battleborn kreowało się na pogromcę Overwatcha jeszcze przed swoją premierą. Niestety dla dewelopera i wydawcy, Blizzard zmiótł konkurencję w którą mało kto chciał grać. Studio przez prawie rok walczyło o ożywienie społeczności różnymi dodatkami, ale ostatecznie poniosło porażkę i postanowiło udostępnić grę za darmo dla wszystkich. Jednocześnie zapowiedziano dalsze wsparcie nową zawartością.

Battleborn chwyta się pornografii, by zainteresować graczy

Pierwszy dowód mamy dzięki aktualizacji wprowadzającej darmową zawartość do PvP. Mowa tutaj o nowym trybie gry - Supercharge. Grearbox określa go jako mieszankę Meltdown i Capture. Celem jest przejmowanie odpowiednich punktów na mapie walcząc w drużynach 3 na 3. Jednak nowością jest obecność minionów znanych chociażby z gier MOBA, które pomagają nam w przejmowaniu punktów. Gdy dany punkt zdobędziemy, nasi pomocnicy zostaną wzmocnieni.

Razem z nowym trybem pojawi się także sporo nowych wyzwań, które w nagrodę przyznawać będą m.in. kryształy i punkty doświadczenia. Do Battleborn trafią także trzy nowe mapy - Ziggurat, Permafrost i Horizon. Jeśli chcecie zagrać za darmo, to w tym miejscu znajdziecie opcję pobrania "dema", które de facto jest pełną grą.

Battleborn - zwiastun prezentujący darmową wersję gry

2k games battleborn gearbox software playstation 4
Źródło: https://battleborn.com/en/news/view/battleborn-supercharge-mode/