Newsy Paweł Musiolik
22.06.2017 21:29
| PS4 |
Beyond Good & Evil 2 - niesamowity materiał z wczesnej wersji gry!
Beyond Good & Evil 2 w bazie gier
Beyond Good & Evil 2 - niesamowity materiał z wczesnej wersji gry!

Beyond Good & Evil 2 w opinii wielu to jedna z najlepszych zapowiedzi tegorocznych targów E3. Świetny zwiastun, rozbudzone marzenia, ale brak pokazu rozgrywki. W nocy naszego czasu Michel Ancel obiecał nam pokazanie pierwszego materiału z gry i słowa dotrzymał.

Beyond Good & Evil 2 ma być grą, która zaoferuje nam ogromny, otwarty świat w którym będziemy mogli stać się kimś ważnym startując z samego dołu łańcucha pokarmowego. Akcję gry osadzono na lata przed Beyond Good & Evil, więc nie spodziewajcie się spotkać nikogo znajomego, chociaż świat po którym przyjdzie nam podróżować może w niektórych miejscach być znajomy.

Beyond Good & Evil 2 w naszej bazie gier

Michel Ancel w trwającym kilka minut materiale przedstawia nam wczesną wersję gry. Mamy co prawda tutaj coś, co można nazwać rozgrywką, ale lepiej traktować to jako pokaz możliwości silnika stworzonego specjalnie na potrzeby tej gry. To, co robi wrażenie to bez wątpienia rozmiar świata po którym będziemy podróżować. Nawet to, że posiadając dwa statki, będziemy mogli mniejszy chować do większego. I mając na myśli większy, Ancel mówi tutaj o 400 metrowym molochu.

Beyond Good & Evil 2 - pierwszy pokaz rozgrywki

Jak wam się podoba ten materiał?
Beyond Good beyond good & evil 2 ubisoft Ubisoft Montpellier