Newsy Krzysiek Kalwasiński
24.06.2017 14:55
| PS4 |
Farming Simularor 17 Platinum Edition - rozszerzona edycja ma być wszystkim co najlepsze w serii
Farming Simulator 17 w bazie gier
Farming Simularor 17 Platinum Edition - rozszerzona edycja ma być wszystkim co najlepsze w serii

Farming Simularor 17 Platinum Edition ma pojawić się w listopadzie zarówno jako osobne wydanie oraz jako część przepustki sezonowej i rozszerzenia do kupienia osobno. Twórcy obiecują wiele atrakcji.

Farming Simularor 17 Platinum Edition ma znacznie wzbogacić zawartość podstawowej edycji i tym samym połączyć w sobie wszystko to, co najlepsze w serii, stając się możliwie najlepszym doświadczeniem. Dzięki rozszerzeniu trafimy do nowego środowiska Ameryki Południowej i dostaniemy nowe opcje w zarządzaniu swoim rolniczym imperium.

Farming Simulator 17 gigantycznym sukcesem w Polsce

Dzięki Farming Simularor 17 Platinum Edition możliwe będzie uprawianie ziemi w tropikalnym klimacie. Tym samym trafią w nasze ręce tropikalne rośliny uprawne, nieobecne dotąd w serii zwierzęta, a także środki transportu - w tym przypadku będzie to kolej. Nie zabraknie również nowych maszyn, dzięki czemu ich liczba sięgnie 275 pojazdów marek popularnych w Stanach, Australii czy Polsce. Wśród nich znajdzie się specjalistyczna maszyna do zbierania trzciny cukrowej.

Farming Simulator 17: Platinum Edition ma pojawić się 14 listopada 2017 roku. Dostępne będzie w ramach przepustki sezonowej, do kupna osobno oraz, jeśli nie posiadamy żadnej wersji gry, do kupienia wraz z podstawową wersją. Cena nie została jeszcze podana. Poniżej znajdziecie zwiastun podstawowej edycji, a poniżej dwa obrazki rozszerzenia udostępnione przez wydawcę.

Farming Simularor 17 na oficjalnym zwiastunie

Farming Simulator 17 focus home interactive galeria giants software playstation 4
Źródło: Informacja prasowa