Newsy Krzysiek Kalwasiński
28.06.2017 10:37
| PS4 |
Beyond Good & Evil 2 - jak zdobędziemy i stracimy towarzyszy?
Beyond Good & Evil 2 w bazie gier
Beyond Good & Evil 2 - jak zdobędziemy i stracimy towarzyszy?

Beyond Good & Evil 2 to jedna z największych niespodzianek tegorocznego E3. Niedawno zobaczyliśmy pierwszy materiał z prototypu rozgrywki, a teraz czas na kolejne szczegóły. Twórcy wyjaśniają na czym polegać będzie zdobywanie i tracenie towarzyszy.

Beyond Good & Evil 2 zmieniło koncept względem pierwszych zapowiedzi - nie dostaniemy kontynuacji, ani też nie spotkamy znanych postaci. Akcja "dwójki" osadzona została na długo przed wydarzeniami z pierwszej części. Twórcy wrzucą nas w ogromny, otwarty świat, w którym zaczniemy na samym dole hierarchii, aby z czasem stać się kimś ważnym.

Beyond Good & Evil 2 - niesamowity materiał z wczesnej wersji gry!

Jednym z najważniejszych elementów Beyond Good & Evil 2 są postacie. Twórcy chcą oddam nam swobodę w kreowaniu postaci - będziemy mogli stać się hybrydą gatunków, tudzież po prostu małą, owłosioną osobą. W trakcie przygody często będziemy wpadać na inne postacie - dla przykładu, możemy trafić na wielki tankowiec z niewolnikami. Jeśli zdecydujemy się zaatakować statek i uwolnić niewolników, niektórzy z nich zechcą się do nas przyłączyć - ponadto możliwe będzie zbudowanie z nimi znaczącej więzi. Jeśli jednak nie spodoba im się to jak postępujemy, mogą zdecydować się na odejście. Twórcy poruszyli też kwestię rozwoju - zaczniemy od posiadania małego pojazdu i niewielkiej ekipy, ale wraz z naszymi postępami, znacznie się to wszystko rozrośnie.

Beyond Good & Evil 2 - twórcy opowiadają o traceniu i zdobywaniu załogi

Beyond Good & Evil 2 będzie grą sieciową nastawioną na kooperację. Pojawić ma się w przyszłym roku, ale szczegółów jeszcze nie ustalono. Gra jest w bardzo wczesnej fazie produkcji.

Beyond Good beyond good & evil 2 ubisoft Ubisoft Montpellier