Newsy Sebastian Kasparek
01.08.2017 19:26
| PS4 |
Midnight Club wróci jako remaster?
Midnight Club wróci jako remaster?

Ostatnia odsłona Midnight Club zadebiutowała na rynku prawie 10 lat temu! Rockstar długo kazało czekać na powrót swojego cyklu, ale wygląda na to, że wkrótce otrzymamy zapowiedź kolejnej odsłony!

Midnight Club nowej generacji to jedno z moich osobistych marzeń związanych z potencjalnymi zapowiedziami gier. Seria Rockstar świeciła triumfy na PlayStation 2 i doczekała się jednej odsłony dedykowanej PlayStation 3. Było to jednak 9 lat temu i od tego czasu seria leżała zamrożona. Wygląda jednak na to, że ojcowie GTA szykują jej powrót!

Nowe Midnight Club wyciekło do sieci. Twórcy zostali przyłapani na Xbox Live podczas testowania kolejnej odsłony serii lub potencjalnego remastera. Pierwsza opcja jest jednak bardziej prawdopodobna - czcionka użyta przy logo nie pasuje do poprzednich części Midnight Club. W tle ma widnieć Mustang z 2015 roku, co również zwiastuje nową część cyklu.

Mamy nawet jeden zrzut ekranu przedstawiający samochód Nissan Skyline GTR. W takim wypadku zapowiedź wydaje się być tylko kwestią czasu.

Midnight Club to seria traktująca o nielegalnych wyścigach. Gry spod tej marki cechują się ogromnymi opcjami tuningu, niesamowitym poczuciem prędkości i dynamiką jazdy oraz otwartym światem. Najwidoczniej Rockstar ponownie spróbuje rzucić wyzwanie cyklowi Need for Speed. Poniżej w ramach przypomnienia - zwiastun prezentujący Midnight Club L.A z PS3. Od jego opublikowania minęło już 9 długich lat! Najwyższa pora, aby seria wróciła. Nie obrażę się nawet jeśli w tym przypadku chodzi o zwykły remaster.

Midnight Club L.A - zwiastun z rozgrywką

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/gaming/comments/6quce7/midnight_clubremasterleaked_from_xbox_live/