Newsy redakcja
03.08.2017 16:03
|
Stary wygląd strony wrócił
Stary wygląd strony wrócił

W miesiąc po starcie nowej strony i wsłuchaniu się w wiele głosów krytyki, oddajemy w Wasze ręce stary wygląd strony głównej.

Gdy przechodziliśmy z PS3Site do serwisu PSSite.com, strona przeszła delikatny lifting wizualny i spory, jeśli chodzi o silnik strony. Ruch był konserwatywny, nie chcieliśmy Was aż tak mocno zaskakiwać. Gdy na początku roku rozpoczęliśmy pracę nad nową wersją strony, myśleliśmy przede wszystkim o stworzeniu czegoś, czego za paręnaście miesięcy nie będziemy musieli zmieniać. Postawiliśmy na wygląd kafelkowy, bo ten był i jest dla nas bardziej elastyczny i współczesny. I spora grupa ludzi z takiego ruchu była zadowolona.

Jednak nie każdy. Część z Was bardzo mocno skrytykowała naszą decyzję o zmianach. Sporo uwag było słusznych, bo od startu mieliśmy problemy z wydajnością strony. Walka z tym zajęła nam dwa tygodnie, by nowe PS Site działało lepiej niż stare. Ale i tak to było za mało. Głosy krytykujące wygląd naszej strony z klawiatur niektórych ludzi nie ustępowały. Pisaliście mniej lub bardziej elegancko (doceniamy komentarze pisane bez chamstwa), że chcecie starego wyglądu strony. I jak się mówi - nasz klient nasz pan.

Nie usuwamy układu kafelkowego. Dajemy Wam wybór. Na stronie głównej możecie sobie przełączyć wyświetlany widok strony głównej. Gdzie? Obrazek poniżej wam to przedstawi.

Mam nadzieję, że osoby, które nas bojkotowały z powodu wyglądu strony wrócą i nadal będą korzystać ze strony.