Newsy Sebastian Kasparek
03.08.2017 18:52
| PS4 |
For Honor. Trzeci sezon i masa nowości jeszcze w tym miesiącu!
For Honor w bazie gier
For Honor. Trzeci sezon i masa nowości jeszcze w tym miesiącu!

For Honor w ramach trzeciego sezonu otrzyma kolejną dwójkę bohaterów, nowe mapy, przedmioty i wiele innych rzeczy. Twórcy udostępnili zwiastun nadchodzących nowości.

For Honor zostanie solidnie rozwinięte przez Ubisoft. Firma nie rezygnuje z idei gier w formie usług i cały czas rozbudowuje swoje największe tytuły. Dzięki temu użytkownicy For Honor będą mogli się cieszyć masą darmowej zawartości oraz dedykowanymi serwerami, które zażegnają wiele problemów sieciowych.

For Honor otrzyma dedykowane serwery i mnóstwo darmowej zawartości!

For Honor już 15 sierpnia rozpocznie trzeci sezon gry ochrzczony mianem "Gorycz i Chwała". Za jego sprawą do tytułu trafi sporo nowej zawartości. W tym kolejna dwójka postaci. Te namieszają na polu walki i wprowadzą do bitew powiew świeżości. Trzeci sezon pozwoli nam wcielić się w nowego wikinga oraz potężnego gladiatora.

For Honor - zwiastun trzeciego sezonu Gorycz i Chwała

Dostaniemy też dwie nowe mapy i elementy wyposażenia oraz specjalną aktualizację. Twórcy skupiają się również na trybach turniejowych i rankingowych podchodząc do poważniej rywalizacji.

Studio od czasu premiery praktycznie nieustannie pracuje nad swoim tytułem. For Honor ma więc przed sobą świetlaną przyszłość, a trzeci sezon na pewno przyciągnie nowych graczy.

for honor gorycz i chwała playstation 4 ubisoft Ubisoft Montreal wideo
Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)