Newsy Krzysiek Kalwasiński
04.08.2017 09:53
| PS4 |
Hunt: Showdown zapowiada się bardzo dobrze
Hunt: Showdown w bazie gier
Hunt: Showdown zapowiada się bardzo dobrze

Hunt: Showdown przeszło długą drogę - zmieniło tytuł, formę. Teraz jednak nabiera ostatecznego kształtu i zapowiada się na naprawdę świetny horror nastawiony na kooperację.

Hunt: Showdown to nowe dzieło studia Crytek - znanych przede wszystkim za sprawą Crisis zbudowanego na ich autorskim silniku CryEngine. Jakiś czas temu zabrali się za tworzenie gry o nazwie Hunt: Horrors of the Gilded Age - miała to być kooperacyjna gra z odpieraniem fal zombie na czele, takie Left 4 Dead w innym klimacie. Kierunek został jednak całkowicie zmieniony, podobnie jak skala projektu.

Hunt: Showdown wraca do świata żywych z nowym wideo

Nowy tytuł to Hunt: Showdown. Gra polega teraz głównie na polowaniu z jednoczesnym konkurowaniem z innymi graczami. Składamy drużynę, wybieramy cel i wyruszamy na łowy. Całość ma teraz o wiele spokojniejszy i nastrojowy charakter. Dużo będziemy się skradać i planować kolejne akcje, bo każdy nieprzemyślany ruch skończy się naszą śmiercią. Gracze nieostrożni będą mieli ciężko. Kiedy zabijemy dany cel, możemy zgarnąć nagrodę. Wtedy musimy być szczególnie ostrożni, bo drużyna innych graczy może zechcieć nam ją odebrać. Wtedy z całych sił postaramy się wybronić.

Na zaprezentowanym poniżej materiale możecie posłuchać wrażeń i pomysłów twórców. Widać, że wierzą w to co robią. Widać też, że gra ma potencjał i nieraz zjeży się nam włos na głowie. Konstrukcja świata jest otwarta. Dostaniemy do dyspozycji wyjątkową moc, która pomoże nam w tropieniu złych sił. Trzeba jednak pamiętać, że inni gracze mogą iść tym samym tropem, więc nasza drużyna musi uważać nie tylko na stwory z piekła rodem, ale również innych graczy. Brzmi naprawdę interesująco.

Hunt: Showdown - twórcy opowiadają o procesie tworzenia i swoich pomysłach

Nie wiadomo jeszcze kiedy gra miałaby się pojawić. Rzekomo ma to być jeszcze ten rok, ale szczegółów jeszcze nie ma. Niemniej, jeśli gra będzie tak dobra jak się zapowiada, możemy dostać naprawdę mocarny tytuł.

crytek Hunt: Showdown playstation 4 wideo