Newsy Sebastian Kasparek
04.08.2017 19:14
| PS4 |
Rocket League wprowadza automatyczne bany
Rocket League w bazie gier
Rocket League wprowadza automatyczne bany

Rocket League doczekało się kontrowersyjnej funkcji. Twórcy wytaczają ciężkie działa do pilnowania porządku na serwerach i wprowadzają system automatycznie nakładanych banów.

Rocket League to gigantyczny fenomen cieszący się ogromną popularnością wśród użytkowników konsol. Tytuł idealnie wstrzelił w niszę dzięki nietypowemu połączeniu dwóch gatunków. Miliony graczy dosłownie pokochało wariację piłki nożnej wymieszanej z samochodami.

Jak wyglądałyby gry z PS4 w 98. roku?

Rocket League stawia mocny nacisk na sieciową rywalizację. Jak wiadomo - gracze często potrafią negatywnie wykorzystywać anonimowość. Na pewno niejednokrotnie spotkaliście się z chamstwem lub trollowaniem w internecie. Twórcy gry mówią dość i wprowadzają system automatycznych banów.

Studio stworzyło listę 20 obraźliwych słów, za których napisanie możecie otrzymać bana. Pierwszy ukarze Was dniem odpoczynku od gry. Drugi z kolei potrwa już 72 godziny. Gracze posługujący się wyjątkowo obraźliwym językiem mogą się pożegnać z zabawą w Rocket League na zawsze - no chyba, że założą nowe konto.

W tym przypadku nie ma tłumaczenia i jeśli wpiszecie zakazane słowo to automatycznie otrzymacie bana. Psyonix planuje w przyszłości poszerzyć listę obelg, więc miejcie na uwadze co wypisujecie w grze.

Rocket League - zwiastun z okazji 2. rocznicy

playstation 4 psyonix rocket league wideo
Źródło: http://www.gamezone.com/news/rocket-league-getting-auto-bans-for-language-denying-season-4-rewards-for-game-exploiters-3456255