Newsy Krzysiek Kalwasiński
07.08.2017 08:54
| PS4 |
Crash na PS4 - tak powinno się grać w Stormy Ascent
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w bazie gier
Crash na PS4 - tak powinno się grać w Stormy Ascent

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy otrzymało jakiś czas temu darmowe DLC z dodatkowym poziomem. To jeden z najtrudniejszych jeśli nie najtrudniejszy z poziomów. Dzisiaj możemy zerknąć na wideo, w którym zdobyto platynowy medal.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest żywym dowodem na to, że odpowiednio dobrze odświeżone gry mogą się świetnie sprzedać. Zwłaszcza jeśli mowa o takich klasykach jak pierwsza trylogia serii Crash Bandicoot. Nowa wersja długi już czas gości na szczycie listy sprzedaży, więc Activision ma już kolejne plany odnośnie następnych remasterów.

Crash hitem. Activision potwierdza kolejne gry i remastery

Nowa trylogia w postaci Crash Bandicoot N. Sane Trilogy spotkała się z niemałą krytyką odnośnie zwiększonego poziomu trudności - choć tu głosy były różne. Jedni mówili, że poziom nie został zwiększony, ale należy porzucić przyzwyczajenia z oryginalnych odsłon. Inni z kolei posuwali się nawet do stwierdzenia, że nowe gry są zepsute - wszystko dlatego, że w nowej trylogii funkcjonuje nieco inna fizyka. Vicarious Visions - studio, które odświeżyło grę - nie miało dostępu do oryginalnych plików, więc metodą prób i błędów starali się jak najwierniej odwzorować oryginalne gry.

Swego czasu w jednej z oryginalnych gier miał pojawić się jeszcze jeden poziom. Mowa o Stormy Ascent - poziomie tak trudnym, że ostatecznie usuniętym. Znaleźć go można tylko poprzez grzebanie w plikach. Vicarious Visions postanowiło odświeżyć również i ten poziom oraz udostępnić jako darmowe DLC. Jeśli uważaliście, że podstawka jest zbyt trudna, to co powiecie na zdobycie platynowej nagrody za próbę czasową w Stormy Ascent? Poniższe wideo może okazać się pomocne jako poradnik do przejścia wspomnianego poziomu.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Stormy Ascent z platynowym medalem

 

activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 vicarious visions wideo