Newsy Sebastian Kasparek
07.08.2017 18:13
| PS4 |
For Honor za darmo w najbliższy weekend
For Honor w bazie gier
For Honor za darmo w najbliższy weekend

For Honor będzie dostępne całkowicie za darmo przez nadciągający weekend. Ubisoft udostępni Wam całą grę i pozwoli przetestować jej zawartość bez ograniczeń do dnia 13 sierpnia.

For Honor jeszcze w tym miesiącu rozpocznie trzeci sezon gry, który wprowadzi do produkcji kolejnych bohaterów i wiele licznych zmian. Użytkownicy mogą też liczyć na masę darmowej zawartości, więc będzie to świetna okazja, aby wrócić do gry. Ubisoft wychodzi też naprzeciw niezdecydowanym graczom i oddaje do ich dyspozycji pełną wersję gry.

For Honor - Trzeci sezon i masa nowości nadciąga do gry

For Honor będzie możliwe do pobrania za darmo w dniu 8 sierpnia. Zabawa z kolei rozpocznie się 10 sierpnia i potrwa do 13. dnia miesiąca. Podczas nadciągającego weekendu będziecie mogli zapoznać się z całą kampanią dla jednego gracza i spróbować swoich sił we wszystkich pięciu trybach sieciowych. Do waszej dyspozycji będą wszyscy bohaterowie oraz każda mapa. Otrzymacie po prostu dostęp do pełnej wersji gry.

Postępy, które zdobędziecie w trakcie darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry jeśli zdecydujecie się ją kupić. A by zachęcić do tego ruchu, Ubisoft przeceni For Honor o połowę wszystkie wersje gry dostępne w PS Store razem z przepustką sezonową. Gra tańsza będzie w dniach 10-20 sierpnia.

For Honor - zwiastun trzeciego sezonu gry

for honor playstation 4 ubisoft Ubisoft Montreal wideo
Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/08/07/you-can-download-and-play-for-honor-for-free-this-weekend-on-ps4/#sf104192558