Newsy Paweł Musiolik
10.08.2017 16:46
| PS4 |
Fallout 4: Game of the Year Edition we wrześniu
Fallout 4 - Game of the Year Edition w bazie gier
Fallout 4: Game of the Year Edition we wrześniu

Fallout 4 po miesiącach oczekiwania wreszcie doczeka się kompletnego wydania gry razem ze wszystkimi dodatkami i aktualizacjami. Kiedy? Już za lekko ponad miesiąc.

Fallout 4 - Game of the Year Edition zostało zapowiedziane przez Bethesdę. Już 26 września do sprzedaży trafi kompletne wydanie produkcji, która debiutowała w 2015 roku i z miejsca stała się ogromnym sukcesem finansowym, mimo dosyć rozbieżnych opinii wśród graczy (ale tu warto zaznaczyć, że zdecydowanie więcej było pozytywnych opinii). W trakcie kolejnych miesięcy pojawiały się kolejne dodatki, aktualizacje i ostatecznie wsparcie (podstawowe) dla modyfikacji. Teraz, prawie dwa lata po premierze, Bethesda zdecydowała wypuścić się wszystko na jednej płycie.

Najlepsze mody do Fallouta 4 na PlayStation 4

Czego więc możemy spodziewać się po Fallout 4 - Game of the Year Edition? Co oczywiste - bazowej gry. Oprócz niej dostaniemy także wszystkie aktualizacje, które Bethesda wydała przez ten czas. W nich poprawiano płynność rozgrywki, dodawano nową zawartość, a także wsparcie dla PS4 Pro. Najważniejsze są jednak dodatki, których było więcej niż pierwotnie planowano. W Kompletnym wydaniu znajdziemy:

  • Fallout 4: Automatron
  • Fallout 4: Wasteland Workshop
  • Fallout 4: Far Harbor
  • Fallout 4: Contraptions Workshop
  • Fallout 4: Vault-Tec Workshop
  • Fallout 4: Nuka World

DLC z serii Workshop dodają nam nowe materiały do trybu tworzenia własnej bazy. Automatron wprowadza wątek tajemniczego Mechanika, który wypuszcza do świata gry śmiercionośne maszyny. Far Harbor zmienia klimat na bardziej ponury, ocierający się o horror w m.in. tajemniczej kolonii. Ostatni dodatek fabularny jest najmniejszy i zabiera nas do parku rozrywki Nuka World.

bethesda bethesda softworks Fallout 4 - Game of the Year Edition playstation 4
Źródło: https://bethesda.net/pl/article/1flg4XQFe4UcUGSCqe4k2S/fallout-4-game-of-the-year-edition