Newsy Sebastian Kasparek
10.08.2017 17:43
| PS4 |
Tales from the Borderlands było porażką
Tales from the Borderlands - A Telltale Game Series w bazie gier
Tales from the Borderlands było porażką

Tales from the Borderlands było wielką porażką. Potwierdził to sam Nick Herman, który sprawował pieczę reżysera projektu. Poznaliśmy jednocześnie powód dlaczego studio do tej pory nie zapowiedziało kontynuacji.

Tales from the Borderlands uważane jest przez fanów za jedną z najlepszych gier, jakie wyprodukowało Telltale. Ostatnio studio zapowiedziało kilka nowych projektów. Miało to miejsce podczas imprezy Comic-Con odbywającej się w San Diego, gdzie usłyszeliśmy o kolejnym sezonie Batmana i The Wolf Among Us. Zabrakło jednak nowych przygód w świecie Borderlands.

Ofensywa gier od Telltale - The Wolf Among Us 2, Batman: The Enemy Within i The Walking Dead: Final Season

Tales from the Borderlands pomimo dobrych ocen i odbioru fanów nie doczekało się do tej pory drugiego sezonu. Decyzja może wydawać się dziwna jeśli spojrzy się na to, że słabo oceniany Batman otrzymał drugą szansę. Okazuje się, że powód jest bardzo prosty i chodzi oczywiście o pieniądze.

Telltale Games potwierdziło, że Tales from The Borderlands było po prostu finansową porażką. Gra nie spełniła komercyjnych oczekiwań studia i sprzedała się gorzej niż poprzednie gry, nie osiągając sukcesu na poziomie The Walking Dead. Jeśli więc byliście ciekawi co się stało z bohaterami po zakończeniu gry, to być może nigdy się tego nie dowiecie. Fanom uniwersum pozostaje czekać na Borderlands 3 i liczyć, że Telltale kiedyś jednak zaryzykuje, aby znowu zmierzyć się ze światem ukształtowanym przez Gearbox.

Jak wspominacie przygody Rhyse'a i Fiony na Pandorze? Zagralibyście w kontynuacje?

Tales from the Borderlands - zwiastun premierowy

2k games playstation 4 Tales from the Borderlands - A Telltale Game Series telltale games wideo
Źródło: https://quarterly.camposanto.com/tales-from-the-borderlands-the-oral-history-d33bb5f146e6