Newsy Krzysiek Kalwasiński
11.08.2017 08:55
| PS4 |
Overwatch otrzyma tryb Deathmatch i Team Deathmatch
Overwatch w bazie gier
Overwatch otrzyma tryb Deathmatch i Team Deathmatch

Overwatch od ponad roku jest na rynku i ciągle się zmienia. Tym razem twórcy zapowiedzieli tryb Deathmatch, który wcześniej nie był planowany.

Overwatch nie pozwala się nudzić. Co jakiś czas pojawiają się nowości, wyjątkowe wydarzenia - jedno z takich trwa teraz, czyli Letnie igrzyska. Na przestrzeni sierpnia można grać w Futbolucio na stadionie Sydney i zgarnąć kilka wyjątkowych skórek i innych akcesoriów.

Overwatch - oto nowości wprowadzone przez Letnie igrzyska

Dawniej gdy twórcy Overwatch zostali zapytani o to czy planują wprowadzić Deathmatch odpowiedź była przecząca. Teraz jednak sytuacja wygląda inaczej. Jest tryb Arcade pozwalający na niezobowiązującą grę, więc nie ma przeszkód aby wprowadzić również Team Deathmatch i Deathmatch.

Zasad panujących w obu trybach raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć - zabić jak najwięcej wrogich graczy jako jednostka lub jako drużyna. Wraz z pojawieniem się trybów w Overwatch do gry zawitają nowe i zmodyfikowane mapy. Jedna z nich będzie miała szczególne znaczenie dla Widowmaker. Nowość zawita w grze wraz z następną aktualizacją, która nie ma jeszcze określonej daty premiery.

Overwatch - wiadomość od twórcy dotycząca Deathmatch