Newsy Krzysiek Kalwasiński
11.08.2017 15:39
| PS4 |
John Wick aż prosi się o dobrą grę! Sprawdźcie ten mod do GTA V
Grand Theft Auto V w bazie gier
John Wick aż prosi się o dobrą grę! Sprawdźcie ten mod do GTA V

John Wick to świetne filmy akcji. Tytułowy bohater to prawdziwy badass, który fajnie sprawdziłby się w grze typu Max Payne 3. Niestety pojawiła się tylko jedna średnia gra na HTC Vive, ale brakami zajęli się modderzy.

John Wick to typowy przedstawiciel kina akcji lat dziewięćdziesiątych, gdzie jeden twardziel zabija wielu złoczyńców. Film jest świetnie zrealizowany, więc sceny akcji w nim przedstawione to czysta poezja. Do tego dodajmy świetną muzykę i udźwiękowienie podbijające poziom adrenaliny i mamy niemal idealnego przedstawiciela kina akcji.

Nasza recenzja John Wick 2

Podczas oglądania dwóch części nie mogłem odpędzić się od myśli, że John Wick to świetna postać do gry wideo. Co prawda gry oparte na filmach nigdy nie były zbytnio udane, ale gdyby zajęło się tym studio na poziomie Rockstar Games ze swoim świetnym modelem strzelania z Max Payne 3, byłby hit. Do tego należałoby dodać dobrze wyglądające egzekucje z powalaniem przeciwników na ziemię i zabijaniem ich strzałem w głowę. Otwarty świat raczej tylko zaszkodziłby takiej grze (pełno bezsensownych misji), więc optowałbym za grą liniową. Coś podobnego nigdy nie powstanie, ale pomarzyć zawsze można, zwłaszcza że gier podobnych do Max Payne 3 zdecydowanie brakuje.

John Wick w świecie GTA V - część 1

John Wick w świecie GTA V - część 2

John Wick w świecie GTA V - część 3

Powyższe trzy filmiki pochodzą od jednego moddera, który co jakiś czas dostarcza kolejne części. Trafiłem jeszcze na ten poniżej, który nie ma tak imponującego modelu postaci, ale znów lepiej poradził sobie z montażem.

John Wick 2 - remake w GTA V

 

grand theft auto V john wick mod rockstar north take-two wideo