Newsy Sebastian Kasparek
11.08.2017 17:22
| PS4 |
Rainbow Six: Siege. Polski operator trafi do gry w tym miesiącu!
Rainbow Six: Siege w bazie gier
Rainbow Six: Siege. Polski operator trafi do gry w tym miesiącu!

Rainbow Six: Siege wymierzyło polskim graczom liścia, ale do gry w końcu trafi operator reprezentujący nasz kraj. Szkoda jednak, że Ubisoft nie spełni wszystkich swoich obietnic i nie możemy liczyć na polską mapę oraz własny sezon.

Rainbow Six: Siege swego czasu bardzo rozczarowało graczy z Polski. Okazało się, że gra wymagała solidnych poprawek i Ubisoft postanowiło opóźnić premierę dodatku z operatorem polskiej jednostki GROM. Mało tego - reprezentująca nasz kraj postać nie otrzymała własnego sezonu. Polska społeczność fanów zorganizowała nawet petycję, aby zmienić decyzję wydawcy. Nie przyniosła ona efektu.

Rainbow Six: Siege - petycja w sprawie przywrócenia sezonu poświęconego polskiej jednostce GROM

Rainbow Six: Siege w tym miesiącu doczeka się kilku nowości. Fani mogą liczyć na nową mapę osadzoną w Hong Kongu oraz trzech operatorów. Dwóch z nich również będzie pochodziło z miasta Hong Kong. Ostatni jest z Polski i reprezentuje jednostkę GROM.

Jeśli wykupiliście przepustkę sezonową to nowości będziecie mogli pobrać w dniu 29 sierpnia. Jeśli jej nie posiadacie to musicie uzbroić się cierpliwość i poczekać dodatkowy tydzień aż do dnia 5 września.

Cóż, nie możemy liczyć na obiecywaną mapę z Polski oraz własny sezon. Bardzo nieczyste zagranie ze strony firmy, która zmarginalizowała fanów z naszego kraju.

Rainbow Six: Siege - zwiastun operatorów

playstation 4 rainbow six: siege ubisoft Ubisoft Montreal wideo
Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-08-11-new-map-and-three-new-operators-hit-rainbow-six-siege-this-month