Newsy Sebastian Kasparek
11.08.2017 18:17
| PS4 |
Bethesda Store otwiera się na graczy z Europy
Bethesda Store otwiera się na graczy z Europy

Bethesda Store otwiera się na klientelę z naszego kontynentu. Jeśli jesteście fanami gier Bethesdy i kolekcjonujecie najrozmaitsze gadżety z gier, to koniecznie zajrzyjcie na stronę sklepu. Na pewno znajdziecie dla siebie coś fajnego.

Bethesda Store to sklep przypominający swoimi założeniami PlayStation Gear. Klienci za jego sprawą mogą więc nabyć wiele ciekawych gadżetów związanych z grami tworzonymi i wydawanymi przez Bethesda Softworks. Do tej pory oferta sklepu była przewidziana z myślą o graczach ze Stanów Zjednoczonych. Teraz otworzony zostanie oddział Europejski.

Niesamowita figurka z Fallout 4 wkrótce w sprzedaży

Bethesda Store przyjmuje już zamówienia w walucie Euro. Fani mogą liczyć na łatwiejszy dostęp do figurek z serii Doom, Prey, Fallout czy The Elder Scrolls. W ofercie sklepu znajdziecie też liczne akcesoria czy nawet ubrania nawiązujące do ulubionych serii produkowanych przez Bethesda.

Trzeba przyznać, że część przedmiotów wygląda naprawdę super. Kwestie cen to już sprawy totalnie indywidualne, ale wiadomo, że hobby kolekcjonerów nie należy do tanich.

Źródło: Twitter (Bethesda Softworks)