Newsy Sebastian Kasparek
11.08.2017 19:42
| PS4 |
The Elder Scrolls Online. Nadciągająca aktualizacja wprowadzi kilka nowości
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited The Elder Scrolls Online: Morrowind w bazie gier
The Elder Scrolls Online. Nadciągająca aktualizacja wprowadzi kilka nowości

The Elder Scrolls Online już niedługo zostanie rozwinięte o kolejne rozszerzenie. Jego premierze towarzyszyć będzie aktualizacja, która wprowadzi do gry kilka użytecznych funkcji.

The Elder Scrolls Online otrzyma niedługo nowe rozszerzenie o tytule Horns of the Reach. Fani mogą liczyć na dwa nowe lochy, kolejną mapę do trybów PvP oraz szereg nowości. W tym samym dniu cała gra zostanie zaktualizowana i doczeka się świeżych funkcji. Część z nich sprawi, że obcowanie z grą będzie jeszcze przyjemniejsze.

The Elder Scrolls Online - nowości z dodatku Horns of the Reach

The Elder Scrolls Online w ramach nowej aktualizacji pozwoli na kosmetyczne spersonalizowanie walk. Chodzi o wszelkie informacje wyskakujące podczas pojedynków. Będziemy mogli dowolnie modyfikować kolory powiadomień oraz zmieniać ich jasność lub stopień przezroczystości.

Doczekamy się też miejsca pozwalającego przechowywać Punkty Alliance oraz Writ Voucher. Powoli to na dzielenie tych walut z innymi postaciami znajdującymi się na naszym koncie. Wystarczy, że udamy się do banku.

Delikatne usprawnienia trafią też do systemu gildii. Gracze będą mogli zajrzeć do historii zaproszeń. Dzięki temu władcy gildii będą mogli w prosty sposób podejrzeć kto zaprosił danego użytkownika. Szef gildii otrzyma też możliwość nadawania nowych przywilejów. Mowa tutaj o decydowaniu, który członek organizacji może zaglądać do funduszy banku gildii.

Drobna zmiana trafi też do systemu rozwijania pancerzy. Możliwe będzie ulepszanie naszych zbroi bez ściągania ich z naszego ciała.

Nowa aktualizacja i dodatek Horns of the Reach trafią do gry w dniu 15 sierpnia. Rozszerzenie będzie dostępne za darmo dla posiadaczy abonamentu ESO Plus.

Źródło: http://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/26159?Horns-of-the-Reach-%E2%80%93-Base-Game-Update-&utm_source=SocialMedia&utm_medium=bitly