Newsy Krzysiek Kalwasiński
14.08.2017 09:23
| PS4 |
For Honor skompromitowane podczas ostatniego turnieju ESL
For Honor w bazie gier
For Honor skompromitowane podczas ostatniego turnieju ESL

For Honor zakończyło właśnie zawody, które pokazały jak bardzo niedopracowana jest gra. Zawodnicy niemal bez przerwy wykorzystywali błędy techniczne i nierówny balans stawiając Ubisoft w złym świetle.

For Honor to brutalna gra akcji z naciskiem na grę wieloosobową. Dostępna jest jednak kampania dla jednego gracza, pełniąca funkcję wprowadzania do gry wieloosobowej. Gracze wcielają się w jednego z wojowników - może to być rycerz, samuraj czy wiking i walczą ze sobą w wariantach 1 na 1 bądź 2 na 2. Jutro rozpocznie się trzeci sezon, który wprowadzi do gry wiele nowości.

Co czeka w trzecim sezonie For Honor?

Zakończony właśnie turniej ESL pokazał dosadnie jak bardzo For Honor jest niedopracowane. Na niemal całej przestrzeni zawodów, gracze wykorzystywali błędy techniczne oraz nierówny balans, co tylko skompromitowało twórców. Przykład jednego z takich znajduje się poniżej, gdzie jeden z zawodników przegrał przez błąd powodujący przewrócenie się postaci stojącej na nierównej powierzchni, podczas gdy próbował złapać drugiego zawodnika.

For Honor - błąd powodujący przegraną

Kolejny fragment pokazuje ciągle wykorzystywanie szarży, która w pewnych okolicznościach jest nie do zatrzymania. Zwycięzcą został gracz, który wykorzystał niedopracowaną mechanikę - całość widoczna jest na poniższym fragmencie.

For Honor na fragmencie z turnieju

Zwycięstwo w finale zapewniła kolejna rzecz, która według społeczności to niemal oszustwo. Mowa o technice zwanej "unlock tech" - czyli techniki, które odpowiednio wykonane zwiększają szybkość ataku, czy powodują że staje się nie do zatrzymania. Projektant For Honor wręczając puchar, ostrzegł zwycięzce, że będzie musiał zmienić swój styl gry.

For Honor - finał turnieju

 

esl for honor playstation 4 ubisoft Ubisoft Montreal wideo
Źródło: https://www.reddit.com/r/Games/comments/6tdpq8/ubisoft_hosted_for_honor_tournament_ends_in/