Newsy Sebastian Kasparek
14.08.2017 17:57
| PS4 |
Śródziemie: Cień Wojny zatrzyma graczy po skończeniu gry
Śródziemie: Cień Wojny w bazie gier
Śródziemie: Cień Wojny zatrzyma graczy po skończeniu gry

Śródziemie: Cień Wojny nawet po zaliczeniu fabuły nie pozwoli nam odejść od telewizora. Okazuje się, że twórcy szykują niespodziankę i po zaliczeniu gry otrzymamy drugą kampanię z nową serią misji oraz dodatkowym zakończeniem.

Śródziemie: Cień Wojny otrzymało niedawno dosyć niepokojącą informację. Wiemy, że gra zaoferuje mikrotransakcje oraz skrzynki wewnątrz gry. Każdy wie co to z reguły oznacza. Dla jednych symbol czasu, dla innych irytujący sposób do sięgania po dodatkowe pieniądze z portfeli graczy. Pora jednak na szczyptę dobrych wieści. Poprzednia odsłona cierpiała na pewien problem, gdzie po skończeniu historii gracze nie mieli co robić poza wybijaniem orków panoszących się po świecie gry. Teraz ma być inaczej. Twórcy przedstawiają kampanię Shadow Wars.

Śródziemie: Cień Wojny będzie posiadało tryby sieciowe

Śródziemie: Cień Wojny zatrzyma nas jeszcze na pewien czas po zakończeniu głównej osi fabularnej. Twórcy potwierdzili, że po skończeniu historii nadal będziemy mieli wiele rzeczy do zrobienia. Okazuje się, że po przejściu gry czeka nas druga kampania o nazwie Shadow Wars. Podstawowa gra ukaże nam sposób w jaki Talion objął władzę nad całym Mordorem, przejmując po kolei pojedyncze fortece umiejscowione w świecie gry. 

Shadow Wars skupi się na kontrataku wojsk Saurona, gdzie wróg próbuje odbić swoje stracone fortyfikacje. Sytuacja odwróci się i będziemy zmuszeni do obrony przed najeźdźcami. Czeka nas wówczas szereg kolejnych misji i prawdziwe zakończenie. To powiążę akcję gry z filmową trylogią Władcy Pierścieni wprowadzając do pierwszej części filmowej sagi.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje na rynku w dniu 10 października.

Śródziemie: Cień Wojny - zwiastun fabularny

Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Wojny warner bros. interactive wideo
Źródło: http://www.gamezone.com/news/shadow-of-war-s-endgame-revealed-a-mini-campaign-called-shadow-wars-3456472