Newsy Sebastian Kasparek
16.08.2017 19:48
| PS4 | PS Vita |
Undertale - lista trofeów jest rozbrajająca
Undertale w bazie gier
Undertale - lista trofeów jest rozbrajająca

Ach, Trofea - sens grania dla wielu graczy, bo przecież w jakiś sposób musimy być nagradzani za marnowanie czasu przy konsoli. Undertale nawet na tym poletku ukazuje swoje rozbrajające poczucie humoru. Sprawdźcie co twórca przygotował dla posiadaczy PS4 i PS Vita.

Undertale jest niesamowite i absurdalnie śmieszne. Wie o tym każdy kto zagrał w tę grę. Pierwotne wydanie na PC było pozbawione osiągnięć ponieważ twórca Toby Fox jest ich przeciwnikiem. Przy okazji konsolowego wydania nie mógł jednak uniknąć ich implementacji. Wyszedł jednak z zadania obronną ręką.

Kultowe Undertale z datą premiery - rusza sprzedaż kolekcjonerek

Undertale oferuje prosty zestaw trofeów. Większość z nich wpada za poznawanie historii i nie da się ich ominąć. Część otrzymamy za wpłacanie pieniędzy do psiej świątyni. Ta sama w sobie nie oferuje nic i jest kompletną stratą czasu. Twórca jednak daje upust swojemu poczuciu humoru i eksponuje je poprzez pucharki - zobaczcie zresztą ich nazwy i opisy.

Platynowe trofeum nazywa się z kolei "Nie miałeś nic lepszego do roboty?" i znowu subtelnie okazuje podejście twórcy do tego systemu nagradzania użytkowników.

Undertale otrzymało także zwiastun premierowy. Użyto w nim cytatów wielu sławnych producentów. Te również przesiąknięte są specyficznym poczuciem humoru, z którego słynie cała gra. Dowiadujemy się z niego, że Tim Schafer może powiedzieć cokolwiek, aby tylko znaleźć się na zwiastunie tego dzieła. Yoko Taro (twórca Nier: Automata) chwali się, że przejście tego epickiego RPG zajęło mu 50 godzin - wspomina jednocześnie, że przez około 40 był pijany i nieprzytomny.

Undertale - zwiastun premierowy

Undertale jest dostępne od wczoraj w sprzedaży. Nasza recenzja pojawi się na dniach.

8-4 Ltd. playstation 4 playstation vita Toby Fox Undertale wideo