Newsy Sebastian Kasparek
17.08.2017 20:08
| PS4 |
Rainbow Six: Siege. Wyciek ujawnia polską operatorkę!
Rainbow Six: Siege w bazie gier
Rainbow Six: Siege. Wyciek ujawnia polską operatorkę!

Ubisoft zamierzało zaprezentować nowe postacie dopiero pod koniec sierpnia. Rainbow Six: Siege padło jednak ofiarą wycieku i już dzisiaj możemy podziwiać nadchodzące nowości. W tym operatorkę pochodzącą z Polski.

Rainbow Six: Siege nie zaoferuje nam sezonu poświęconego polskim operatorom. Nie powalczymy więc na mapie z Polski. Do gry trafi jednak operatorka reprezentująca GROM. Wyciek ujawnił przedwcześnie jej wizerunek i resztę postaci z nadciągającej operacji Blood Orchid.

Rainbow Six: Siege - polski operator trafi do gry w tym miesiącu!

Rainbow Six: Siege miało ujawnić nowych operatów pod koniec miesiąca. Plany Ubisoft zostały jednak pokrzyżowany i już dzisiaj wiemy jak prezentują się nadchodzące postaci. Polska będzie reprezentowana przez defensywną operatorkę GROM-u o imieniu Ela.

Zielonowłosa Polka będzie mogła ogłuszać wrogów za sprawą specjalnej miny Grzmot. Na mundurze kobiety widać również naszywkę Polski Walczącej.

Druga postać to pochodząca z Chin kobieta Ying. Będzie to ofensywna operatorka władająca oślepiającymi granatami. Można je będzie przyczepiać do powierzchni lub rzucać w formie granatu

Trzeci operator to mężczyzna nazywany Lesion i również pochodzi z Hong Kongu. Jest on w posiadaniu min wyposażonych w specjalną toksynę, która spowalnia wrogów.

Operatorzy będą dostępni dla graczy w dniu 29 sierpnia. Pod warunkiem, że posiadacie przepustkę sezonową. W innym wypadku musicie się wstrzymać do 5 września.

Rainbow Six: Siege otrzyma też nową mapę. Tę poznaliśmy za sprawą oficjalnego materiału udostępnionego przez Ubisoft.  Nowa lokacja to opustoszały park rozrywki umiejscowiony w Hong Kongu. Poniżej możecie obejrzeć stosowny zwiastun.

Rainbow Six: Siege - mapa Blood Orchid

playstation 4 rainbow six: siege ubisoft Ubisoft Montreal wideo wyciek
Źródło: https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/6tgs2e/hk_op_leak_from_4chan_r6g_leakbro/