Newsy Sebastian Kasparek
18.08.2017 20:57
| PS4 |
Spintires: Mudrunner trafi na PS4
Spintires: MudRunner w bazie gier
Spintires: Mudrunner trafi na PS4

Spintires: MudRunner to dopakowana wersja popularnego symulatora, który tym razem trafi na konsole PlayStation 4. Twórcy zapowiadają nową wersję swojego wielkiego dzieła i udostępniają świeży zwiastun pełen rozgrywki.

Spintires: MudRunner zmierza na konsole i będzie to dopakowana wersja podstawowej gry, która dotychczas święciła triumfy na rynku PC. Użytkownicy PlayStation 4 mogą wyczekiwać dynamicznego symulatora jazdy po bezdrożach. Ten osadzony będzie w wyjątkowo trudnych warunkach pogodowych. Twórcy chwalą się realistycznym odzwierciedleniem błota i bardzo zaawansowaną fizyką. Użytkownicy mogą oczekiwać wymagających przejazdów, które przetestują ich umiejętności panowania nad pojazdami.

Spintires: MudRunner wrzuci nas do nieprzyjaznego środowiska Syberii, gdzie będziemy skazani jedynie na mapę i kompas. Studio obiecuje znacznie ulepszoną grafikę względem pierwotnego wydania produkcji. Otrzymamy też dostęp do 19 różnorodnych pojazdów terenowych. 

Spintires: MudRunner - pierwszy zwiastun gry

W przypadku Spintires: MudRunner możemy liczyć na nowy tryb wyzwań i angażującą rozgrywkę pełną przeszkód oraz ekstremalnych warunków atmosferycznych. Poza podstawowymi mapami trafimy do nowego środowiska o pełnej swobodzie działania. Premiera tytułu nastąpi  w październiku w cenie 159 zł.

focus home interactive Oovee Games Studio playstation 4 Spintires: MudRunner wideo
Źródło: Notatka Prasowa