Newsy Krzysiek Kalwasiński
21.08.2017 08:55
| PS4 |
Assassin's Creed Origins - świetny zwiastun CGI
Assassin's Creed Origins w bazie gier
Assassin's Creed Origins - świetny zwiastun CGI

Assassin's Creed Origins opowie nam o początkach bractwa asasynów. W Sieci pojawił się nowy zwiastun z okazji tegorocznego Gamescomu, który wprowadza nas do świata, w jakim toczy się akcja gry.

Assassin's Creed Origins jako najnowsza odsłona opowie nam o samych początkach bractwa asasynów. Akcja rozegra się w starożytnym Egipcie, a sama rozgrywka przejdzie wiele zmian. Tak jak poprzednio do dyspozycji dostaniemy otwarty świat, ale tym razem ma być wypełniony po brzegi ciekawymi aktywnościami. Zmianie ulegnie system walki, który skupi się na czymś więcej niż kontrowanie - ma być po prostu znacznie lepszy i bardziej intuicyjny.

Assassin's Creed Origins ośmieszy system walki z poprzednich części

Jutro zaczynają się tegoroczne targi Gamescom. Ubisoft z tej okazji przygotował kinowy zwiastun Assassin's Creed Origins. Jego charakter jest nieco bardziej stonowany i tajemniczy, choć nie brakuje scen akcji. Pozwala nam zapoznać się głównie z tłem fabularnym i konfliktami, które rozegrają się w fabule. Całości towarzyszy utwór ""You Want It Darker” w wykonaniu Leonarda Cohena.

Assassin's Creed Origins na oficjalnym zwiastunie z Gamescom 2017

Assassin's Creed Origins ma pojawić się 27 października i wprowadzić małą rewolucję nie tylko w systemie walki. Świat gry ma być żywy i zróżnicowany - do tego stopnia, że zadania poboczne mogą się różnić w rozgrywkach innych graczy. Każda z postaci ma miej swój cykl dnia, więc wiąże się to też z tym, że nocą łatwiej będzie wykonać zadanie po cichu. Twórcy o wiele mocniej nakreślą elementy znane z RPG - będziemy mogli więc porządnie rozwinąć postać. W grze nie zabraknie też skrzynek z łupem wynagradzającym codzienne aktywności oraz zwierząt, które będziemy mogli oswoić i wykorzystać w walce.

assassin's creed origins gamescom 2017 playstation 4 ubisoft Ubisoft Montreal wideo